Saturday, 18 July 2015
16 October 2021
در شهر آلانیا

«مهاجرت اکبر عبدی بازیگر سرشناس سینمای ایران به ترکیه»

2015 April 14

خبر / رادیو کوچه

 

«اکبر عبدی»، بازیگر سرشناس سینما، تئاتر و تلویزیون ایران قصد دارد به ترکیه مهاجرت کند که این موضوع بازتاب گسترده در رسانه‌های ترکیه داشته است.

خبرگزاری دولتی ایران، «ایرنا» به نقل از رسانه‌های ترکیه گزارش داده است که اکبر عبدی با خرید خانه‌ای در شهر آلانیا در ترکیه تصمیم گرفته است که مابقی عمر خود را در این شهر بگذراند.

خبرگزاری «آناتولی» ترکیه، روز دوشنبه سیزدهم آوریل گزارش داده است «اکبر عبدی» که نقش اول را در بیش از ٩٠ فیلم در ایران بازی کرده است با برگزاری کنفرانس خبری در یک بنگاه معاملات املاک در آلانیا گفت: «به خاطر برخی مشکلات سلامتی تصمیم گرفته است که در این شهر به زندگی ادامه دهد.»

akbarabdi

گزارش‌ها حاکی از آن است که «اکبر عبدی» بازیگر سرشناس سینما، تئاتر و تلویزیون ایران دارای بیماری دیابت بوده و اخیرن نیز به بیماری کلیوی دچار شده است.

آقای «عبدی» گفته است که به توصیه دوست قدیمی خود «منصور پیری»، به آلانیای ترکیه آمده و در این شهر منزلی خریداری کرده تا عمر خود را در این شهر بگذراند، این بازیگر سرشناس سینمای ایران گفته است که می‌خواهد از این به بعد در ترکیه به زندگی و فعالیت‌های هنری خود ادامه دهد.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , , , 

۱ Comment

  1. 1

    wh0cd6935685 lasix atenolol lowest cost