Saturday, 18 July 2015
22 October 2020
آیت‌اله خامنه‌ای در جمع فرماندان ارتش

«آمریکایی‌ها غلط اضافی می‌کنند بعد می‌گویند ایران توان دفاعی نداشته باشد»

2015 April 19

خبر / رادیو کوچه

 

آیت‌اله «علی خامنه‌ای» رهبر جمهوری اسلامی ایران، خطاب به نیروهای مسلح این کشور گفت: همه دستگاه‌ها اعم از وزارت دفاع تا ارتش و سپاه باید آمادگی‌های نظامی و دفاعی خود را روز به روز افزایش دهند و این به منزله یک دستور العمل رسمی است.

پایگاه اطلاع رسانی دفتر آیت‌اله خامنه‌ای گزارش داده است، رهبر ایران صبح روز یک‌شنبه سی‌ام فروردین ماه در دیدار جمعی از فرماندهان و کارکنان ارتش ایران، با تاکید بر افزایش توان دفاعی و تسلیحاتی و آمادگی روحی نیروهای مسلح گفت: جمهوری اسلامی در برابر هر گونه تعرضی کاملن مقتدرانه عمل خواهد کرد.

khamnei

آقای «خامنه‌ای» در این دیدار، با انتقاد از اشاره مکرر مقامات آمریکایی به احتمال برخورد نظامی با ایران در صورت شکست مذاکرات هسته‌ای با گروه ۱+۵، گفته است که آمریکا می‌کوشد که ایران را مایه تهدید معرفی کند در حالی که دخالت‌های خودش مایه ناامنی است. وی در عین حال هشدار داده است که جمهوری اسلامی در دفاع از خود کاملن مقتدرانه عمل می‌کند.

آیت‌اله «خامنه‌ای» در جمع فرماندهان ارتش افزوده است: «طرف مقابل با وقاحت مرتب ما را تهدید نظامی می کند. این غلط اضافی را می‌کنند، بعد می‌گویند که جمهوری اسلامی توان دفاعی نداشته باشد.»

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , ,