Saturday, 18 July 2015
14 June 2021

«۵٠ سال زندان و ۴٠٠ ضربه شلاق برای اعضای شورای شهر کامیاران»

2015 April 27

در بسیاری از رسانه‌ها یا در جامعه پارسی‌زبان هر روز خبرها و یا نوشته‌هایی منتشر می‌شود که به لحاظ خبری ممکن است منبع‌های آن قابل تایید نباشد اما برای اطلاع شما خوانندگان این نوشته‌ها در بخش «شایعه» رادیو کوچه منتشر می‌شود. صحت و سقم این نوشته مورد تایید رسمی رادیو کوچه نیست و فقط به عنوان «اطلاع» بازنشر می‌شود. 

شایعه / رادیو کوچه

منبع: کردپا

 

برای برخی از اعضای دوره چهارم شورای شهر کامیاران به دلیل هرآنچه ” شرکت در اختلاس مالی” خوانده شده، احکام قضایی صادر شده است.

به گزارش آژانس خبررسانی کُردپا، اختلاس مالی در شورای شهر کامیاران موجب گردیده که دستگاه قضایی حکومت اسلامی ایران برای ۵ تن از اعضای آن جمعاً حکم ۵٠ سال حبس و ۴٠٠ ضربه شلاق صادر نماید.

حکم یادشده در دادگاه بدوی صادر شده است.

zendan

این افراد از اعضای دوره چهارم شورای شهر کامیاران هستند که در خردادماه ٩٢ به عضویت شورا درآمده بودند.

منابع مطلع در کامیاران با تأیید این خبر، هویت محکومان به فساد مالی را خسرو ابراهیمی، اردشیر مطیعی، بهزاد نگهداری، عابدین(هیوا) مصطفی‌پور و بدیع قربانی اعلام کرده‌اند.

خبرنگار کُردپا نیز اعلام کرد که اعضای یادشده که در میان آنها رئیس شورا هم دیده می‌شود هر یک به ١٠ سال حبس و تحمل ٨٠ ضربه شلاق محکوم شده‌اند.

طبق گزارش ارسالی، ٨ ماه قبل پرونده این اختلاس در دادگاه در جریان است و حجم فساد پولی در شورای شهر کامیاران به حدی گسترده است که مقامات قضایی از اعلام آن خودداری می‌کنند.

یکی از ساکنین کامیاران می‌گوید که آغاز بکار شورای شهر با اختلاف و دو دستگی اعضا همراه بود و این امر کاملاً بر روند امور روزانه‌ی شورا تأثیر گذاشته بود.

شهر ٧٠ هزار نفری کامیاران، نُه عضو شورا دارد.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , ,