Saturday, 18 July 2015
24 June 2021
از سوی یک وب‌سایت مذهبی شیعه

«تعیین مبلغ ۵٠٠ میلیون تومان برای ترور شاهین نجفی خواننده معترض ایرانی»

2015 May 05

گزارش / رادیو کوچه

 

یک وب‌سایت مذهبی شیعه برای ترور شاهین نجفی خواننده معترض ایرانی که علاوه بر آهنگ‌هایی با درونمایه نقد اجتماعی و سیاسی، ترانه‌هایی در نقد امامان شیعه نیز منتشر کرده است، مبلغ ۵٠٠ میلون تومان پاداش تععین کرده است.

پیش از این و در سال ۱۳۹۱ نیز شاهین نجفی ترانه‌ای با عنوان «نقی» منتشر کردکه این ترانه توسط هواداران امامان شیعه توهین‌آمیز تلقی شد و پس از آن عده‌ای از لطف‌اله صافی گلپایگانی در رابطه با افرادی که «جسارت‌کنندگان به‌امام نقی» نامیده بودند استفتاء کردند که این مرجع تقلید شیعه در جواب گفته بود: «چنانچه اهانت و جسارت به حضرت نموده باشند مرتدند. والله اعلم». پس از آن نجفی به مرگ (ترور) توسط مسلمانان تهدید شد.

بار دیگر یک وب‌سایت مذهبی شیعه نه نام اباالشهدا در اردیبهشت ماه ١٣٩۴ شمسی با تعیین مبلغ ۵٠٠ میلیون تومان اعلام کرده است به کسانی که توانایی کشتن (ترور) شاهین نجفی را دارند، آموزش‌های لازمه را ارایه و نیز پشتیبانی از آن‌ها را در کشور اجرای حکم (خارج از ایران) با تهیه مدارک لازمه و تسلیحات مورد نیاز بر عهده می‌گیرد.

shahin-najzfi

متن کامل در خواست برای ترور این خواننده معترض ایرانی در سایت اباالشهدا به شرح زیر است:

اباالشهدا به نیابت از طرف گروهی از شیعیان، به باطل‌کننده شناسنامه نجس کفتار هتاک پانصد میلیون تومان پاداش می‌پردازد.

نظر به فتاوای مراجع عظام مبنی بر ساب‌النبی بودن مطرب رقاص شاهین نجفی و اثبات خباثت‌های این زنازاده، گروهی از فعالان شیعه در نظر دارند مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان به مجری حکم قصاص نامبرده بپردازند.

اباالشهدا به عنوان نماینده این گروه اعلام می‌دارد که این مبلغ نقدا به عنوان پاداش به عامل سرور قلب حضرت صاحب‌الزمان پرداخت خواهد شد. همچنین در صورتی که عامل اجرای حکم در این مسیر به فیض عظیم شهادت نائل آید، نیمی از این مبلغ به عنوان دیه شرعی و پاداش وی به خانواده ایشان تقدیم خواهد شد.

لازم به ذکر است که این مبلغ در صورت اعلام آمادگی مومنین، افزایش خواهد یافت. اباالشهدا همچنین اعلام می‌دارد که در صورت اعلام آمادگی از سوی علاقمندان به اجرای این حکم، به عاملین داوطلب آموزش‌های لازمه را ارائه و نیز پشتیبانی از ایشان را در کشور اجرای حکم با تهیه مدارک لازمه و تسلیحات مورد نیاز بر عهده می‌گیرد.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , 

۱ Comment


  1. منتقد
    1

    الآن فرق شما با داعش چیه ؟
    ای تروریستهای لعنتی