Saturday, 18 July 2015
16 October 2021
رضا موقع ازدواج خانه‌ هم نداشت

«تارا کریمی همسر ۲۶ ساله رضا رویگری ۶۹ ساله»

2015 June 11

گزارش / رادیو کوچه

منبع: سینما ژورنال

 

رضا رویگری بازیگر سرشناس سینما و تلویزیون  درحدود دو سالی می‌شود که به علت عوارض ناشی از سکته قلبی تقریبن از سینما و تلویزیون دور است.

به گزارش سینماژورنال در این مدت این همسرش تارا کریمی است که تمام وقت کنار او حضور دارد و از وی پرستاری می‌کند.

کریمی که ۲۶ ساله است و ۴۳ سال از رویگری کوچک‌تر است در گفت‌وگویی درباره ماجرای آشنایی خود و این هنرپیشه خوش مشرب سخن گفته است.

RezaRooygarHmsr

وقتی برای استقبال رفتم با رضا آشنا شدم

تارا کریمی که در شیراز با رویگری آشنا شده با اشاره به اینکه قبل از آشنایی نمی‌دانسته وی بازیگر است به “زندگی ایده‌آل” می‌گوید: من اصلن ایشان را به عنوان بازیگر نمی‌شناختم و هیچ کاری از ایشان ندیده بودم. راستش در افتتاحیه برنامه‌ای در شیراز رضا رویگری به عنوان مهمان دعوت شده بود و دوست من هم وظیفه میزبانی ایشان را برعهده داشت. وقتی برای استقبال از ایشان به فرودگاه رفتیم اولین بار ایشان را دیدم و طی چند روزی که آن‌جا بودند با هم آشنا شدیم.

وقتی بوتیک را دیدم از رضا ترسیدم

RezaRooygarHmsr2

وی ادامه می‌دهد: واقعا تا آن موقع نمی‌دانستم ایشان بازیگر است و او به من پیشنهاد تماشای فیلم “بوتیک” را داد و زمانی که این فیلم را دیدم یک جورهایی واقعن ترسیدم و فکر کردم نکند شخصیتش مانند شخصیت داخل فیلم باشد و برای همین تا یک مدت به تلفن‌هایش جواب نمی‌دادم تا این‌که خودش پیامک داد و من هم پرسیدم شخصیت شما همین طوری است؟ و ایشان هم پاسخ داد آن فقط یک نقش است و سپس پیشنهاد داد “اجاره نشین‌ها” و بعد “مختارنامه” را ببینم.

پدرم مخالف ازدواجمان بود

به گزارش سینماژورنال تارا کریمی که موقع ازدواج با رویگری فقط ۲۳ سال داشت درباره مخالفت‌های والدین‌اش با این ازدواج بیان می‌دارد: پدرم مخالف بود و حتا خواهر بزرگم مدام به من می‌گفت چه اتفاقی افتاده، تو که برنامه دیگری برای زندگیت داشتی و نمی‌خواستی ازدواج کنی. اما به هر حال این اتفاق افتاد. خیلی‌ها می‌گفتند رضا جای پدرت است و از این ازدواج برحذر کن ولی حرف مردم برایم مهم نبود.

RezaRooygarHmsr1

رضا یک خانه داشت که آن را هم برای اینکه پسرش به زندان نیفتد فروخت

این زن جوان درباره وضعیت اقتصادی رویگری بهنگام ازدواج با وی بیان می‌دارد: زمانی که من با رضا ازدواج کردم تنها با یک حلقه ازدواج کردیم. رضا یک خانه داشت که آن را هم بابت این‌که پسرش به خاطر عدم پرداخت مهریه به زندان نیفتد فروخت. حتا خانه‌ای که در آن ساکن هستیم اجاره ای است.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , 

۲ Comments


 1. marjan
  1

  با سلام.دختری با این سن فقط به دلیل مسایل مالی و شهرت با مردی در این سن ازدواج میکند…این دختر دیوانگی کرده…رضا رویگری واقعا چه فکری پیش خودش کرده؟؟؟


 2. سارا
  2

  چقدر زود قضاوت میکنیم متاسفانه وتا به سر خودمون نیاد دست از قضاوت برنمیداریم.
  به نظر من لابد با اون آقا خوشحال بوده که باهاش ازدواج کرده.امیدوارم همیشه خوش باشن باهم…