Saturday, 18 July 2015
24 June 2021
خبرهای ورزشی

«صدای پای گل‌محمدی در نزدیکی باشگاه پرسپولیس»

2015 June 14

خبر / رادیو کوچه

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

صدای پای گل‌محمدی در نزدیکی باشگاه پرسپولیس

«یحیی گل‌محمدی» یکی از گزینه‌هایی است که شاید در روزهای آینده روی نیمکت پرسپولیس بنشیند.

خبرگزاری خبرآنلاین؛ پرسپولیس بدون سرمربی. خبری از «برانکو» نیست و او هر روز از پرسپولیس دورتر و دورتر می‌شود. آن‌قدر دور که خیلی‌ها می‌گویند: او دیگر به ایران بر‌نمی‌گردد و اصلن دیگر گزینه هدایت این تیم نیست.

حرفی که شاید خیلی هم دور از منطق نباشد. برانکو پولش را نگرفته و هزار و یک مشکل دیگر دارد که هر کدام از آنها به تنهایی می‌تواند بهانه‌ای باشد برای این‌که او دیگر به ایران نیاید.

پرسپولیس در شرایطی قرار دارد که زمان زیادی برای انتخاب سرمربی و تعیین تکلیف خودش ندارد. تیم‌های رقیب در حال یارگیری هستند و این تیم نه پول دارد، نه اسپانسر و نه سرمربی‌ای که لیست بدهد تا بر اساس خواسته‌های او برای این تیم بازیکن جذب کنند.

golmohammadi

البته آقای «نژاد فلاح» جسته و گریخته مذاکراتی را با چند بازیکن از جمله «سید‌جلال حسینی» انجام داده است که معلوم نیست مذاکره با این بازیکنان بر اساس لیست کدام سرمربی انجام می‌شود؟

اگر برانکو به ایران نیاید… این اگر شاید خیلی زود به حقیقت تبدیل شود و او دیگر برای هدایت پرسپولیس رنگ پایتخت را نبیند. اما «آلترناتیو برانکو» چه کسی است؟ شاید در این مقطع زمانی هیچ نامی به اندازه یحیی گل‌محمدی برای هدایت سرخ‌پوشان مطرح نباشد. سرمربی جوان ذوب‌آهن که در زمان مدیر‌عاملی آقای «رویانیان» هدایت پرسپولیس را بر عهده داشت.

صدای پای یحیی، حوالی باشگاه پرسپولیس شنیده می‌شود و هر چقدر که خود او تکذیب کند و بگوید: «خبری نیست، اتفاقی نیفتاده و پرسپولیسی‌ها من را نمی‌خواهند.» اما باید گفت که اگر برانکو نیاید بدون شک او گزینه نخست پرسپولیسی‌هاست. به خصوص این‌که مسوولان باشگاه ذوب‌آهن هم دست و بال او برای رفتن از اصفهان را باز گذاشته‌اند. همین دیروز بود که آقای «آذری»، مدیر‌عامل ذوب‌آهن مصاحبه کرد و گفت: «یحیی برای ترک اصفهان، نیازی به رضایت‌نامه ندارد.» این خودش چراغ سبزی است برای پرسپولیسی‌ها که مذاکرات را خیلی جدی‌تر با گل‌محمدی آغاز کنند و خیلی زود تکلیف سرمربی‌شان را مشخص کنند. پرسپولیس تیم بزرگ و پر‌طرفداری است که باید پروسه جذب بازیکن، شروع تمرینات بدن‌سازی و … آنها خیلی زود شروع شود. اتفاقی که اگر نیفتد بدون شک حاشیه‌های سال‌های گذشته و اتفاقات کابوس‌وار آن سال‌ها دوباره تکرار خواهد شد.

«انگلیس به تیم‌ملی فوتبال ٧ نفره ایران ویزا نداد»

تیم‌ملی فوتبال ٧ نفره ایران به دلیل عدم هم‌کاری سفارت انگلستان در صدور روادید، از اعزام به مسابقات قهرمانی جهان ٢٠١۵ بازماند.

به گزارش ایسنا،‌ «هادی رضایی» سرپرست کاروان ایران با اعلام این خبر گفت: متاسفانه به دلیل عدم هم‌کاری سفارت انگلستان در آنکارا و صادر نشدن روادید کاروان ایران تا این لحظه، این اعزام لغو شد و تیم‌ملی از حضور در این رقابت‌ها بازماند.

22

رضایی افزود: حدود چهل و پنج روز پیش کاروان ایران برای انجام مقدمات اخذ ویزا به کشور ترکیه سفر کرد و با حضور در سفارت انگلستان در آنکارا، تمامی اقدامات لازم صورت گرفت. به صورت معمول پاسخ صدور یا عدم صدور ویزا بین ١٠ تا ١٢ روز از سوی سفارت اعلام می‌شود و امور بین‌الملل فدراسیون نیز پس از پانزده روز پیگیر این امر از سفارت شد که متاسفانه تا این لحظه هیچ پاسخ مثبت یا منفی در خصوص صدور ویزا دریافت نشده است.

سرپرست کاروان ایران خاطرنشان کرد: این مساله بارها از طریق امور بین‌الملل فدراسیون پیگیری و مکاتبات زیادی انجام شد که متاسفانه نتیجه‌ای در بر نداشت. هم‌چنین این مساله به اطلاع سازمان برگزاری مسابقات و فدراسیون جهانی نیز رسیده است که پیگیری‌های آنها نیز تا کنون نتیجه‌بخش نبوده است.

وی گفت: کشوری که میزبانی یک روی‌داد ورزشی را برعهده می‌گیرد، در درجه اول به سازمان جهانی در خصوص صدور روادید تعهد می‌دهد که متاسفانه این اقدام از سوی انگلستان رعایت نشد.

رضایی در پایان تصریح کرد: اعتراض ایران در این خصوص به کمیته بین‌الملی پارالمپیک ارایه شده و امیدواریم حق ورزشکاران ایرانی نادیده گرفته نشود.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , ,