Saturday, 18 July 2015
21 June 2021
از سوی برادر شوهرش

«مادر و دختر هشت ساله‌اش در کوهدشت قربانی اسیدپاشی شدند»

2015 June 25

خبر / رادیو کوچه

 

یک زن جوان در کوهدشت لرستان به همراه دختر هشت ساله‌اش قربانی اسید پاشی برادر شوهر شدند.

بنابه گزارش «ایرنا»، خبرگزاری دولتی ایران، «هوشنگ بادپی»، مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی لرستان روز پنج‌شنبه چهارم تیر ماه، با تایید این خبر گفته است: این زن جوان و دختر هشت ساله‌اش عصر چهارشنبه به دلیل اسید پاشی به بیمارستان شهدای خرم آباد انتقال یافتند.

بنابه این گزارش، «هوشنگ بادپی» افزوده است: «زن جوان علاوه بر این‌که مورد ضرب و شتم قرار گرفته بود از ناحیه صورت نیز در اثر اسیدپاشی دچار جراحت شده اما بنا بر نظر اولیه پزشکان، بینایی وی دچار مشکل جدی نشده است.»

asidpashi

وی اظهار داشته است: «کودک هشت ساله وی نیز از ناحیه دست و پا دچار سوختگی شده بود که پس از اقدامات اولیه در بیمارستان شهدای عشایر خرم آباد، برای ادامه درمان به بیمارستان مطهری تهران اعزام شدند.»

برخی منابع محلی کوهدشت هم گفتند مردی که دچار بیماری روحی بوده به برادرزاده هشت ساله خود اسیدپاشی کرده و زمانی که مادر کودک برای دفاع از فرزند خود اقدام کرده علاوه بر ضرب و شتم مادر، به صورت وی نیز اسید پاشیده است.

بیشتر بخوانید

یکی از قربانیان اسیدپاشی ، در اثر زخم‌های ناشی از اسید درگذشت

هیچ پزشکی حاضر به اجرای حکم نقض عضو یک متهم به اسیدپاشی نشد

مبارزه با بدحجابی و اسیدپاشی؛ گسترش خشونت علیه زنان

سرنخ‌هایی از اسیدپاشی‌های اخیر بدست آمده است

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , , 

۲ Comments


  1. obeyd Sankhozani
    1

    به نظر من به جای آنکه حاکمیت از افراد اسید پاش حمایت کند، جزای آنها می بایستی اعدام یا حبس ابد باشد که این بلیه از مملکت فلک زده ما رخت بربندد. اسید پاشی خطری است که تمام خانم ها را تهدید می کند و باید با آن به شدت مقابله کرد. بهانه حجاب اسلامی و نا کافی بودن حجاب هم به هیچ وجه توجیه کنند این جنایت نسبت به بانوان گرامی نیست که به حق این اندازه نسبت به زیبائی صورت خود حساسیت دارند.

  2. 2

    در اینکه اسید پاشی بدترین عمل و یدترین جنایات است شکی نیست لکن بعضی ها هم باید توجه کنند اینجا ایران است با اعتقادات و باورهای جنعی خاص و نه تنها در ایران در هیچ کشور دنیا هم به این صورت نبست که هر کسی هر کاری خواست انجام دهد هر طوری لباس بپوشد و هر جایی برود و فامیل و خانواده نبز مثل خیار ساکت باشند باید برخی مسایل را رعایت کنیم تا مسئله ای پیش نیاید