Saturday, 18 July 2015
29 September 2023
خبرهای ورزشی

«کواچ ۱۴ بازیکن جدال با لهستان را معرفی کرد»

2015 June 26

خبر / رادیو کوچه

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

کواچ ۱۴ بازیکن جدال با لهستان را معرفی کرد

سرمربی تیم‌ملی والیبال اسامی چهارده بازیکن تیم ایران برای دو دیدار با لهستان را اعلام کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، «اسلوبودان کواچ» اسامی چهارده بازیکن ایران برای دو دیدار با لهستان در هفته هفتم لیگ جهانی را اعلام کرد.

بر این اساس سعید معروف، سید‌محمد موسوی، فرهاد قائمی، عادل غلامی، مجتبی میرزاجانپور، مهدی مهدوی، عبدالرضا علیزاده، شهرام محمودی، امیر غفور، محمد‌حسن صنوبر، حمزه زرینی، میلاد عبادی‌پور، مهدی مرندی و علی شفیعی چهارده بازیکن ایران در این دو مسابقه خواهند بود.

koach

بدین ترتیب تیم ایران با یک تغییر نسبت به دیدار با تیم‌های روسیه و آمریکا به میدان می‌رود که «حمزه زرینی» در ترکیب قرار گرفته است.

تیم‌های ملی والیبال ایران و لهستان ساعت ۲۱ روزهای جمعه و یک‌شنبه، پنجم و هفتم تیرماه در چارچوب هفته هفتم لیگ جهانی در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی به مصاف یک‌دیگر می‌روند.

حذف ۶ شمشیر‌باز ایران در مسابقات قهرمانی آسیا

در روز نخست مسابقات شمشیربازی قهرمانی آسیا شش نماینده ایران از دور رقابت‌ها کنار رفتند.

به گزارش ایسنا، مسابقات شمشیر‌بازی قهرمانی آسیا از امروز (پنج‌شنبه) در سنگاپور آغاز شد و نمایندگان ایران به مصاف حریفان خود رفتند.

در اسلحه سابر دختران و در بخش انفرادی نجمه سازنچیان، فائزه رفیعی و پریماه برزگر به مصاف چهل و سه شمشیربازی رفتند که در پایان هر سه از دور رقابت‌ها کنار رفتند.

«نجمه سازنچیان» برابر نمایندگان استرالیا، تایلند، اندونزی و چین تایپه به برتری رسید و به مرحله حذفی رقابت‌ها صعود کرد، اما در این مرحله برابر نماینده هنگ‌کنگ شکست خورد و حذف شد.

«فائزه رفیعی» نیز در مرحله مقدماتی هر دو دیدار خود برابر نمایندگان کره‌جنوبی و استرالیا را با پیروزی پشت سر گذاشت، اما در مرحله دوم با شکست برابر شمشیرباز اندونزیایی از دور رقابت‌ها کنار رفت.

shamshiabaz

«پریماه برزگر» نیز با پنج شکست در دور مقدماتی از صعود به دور دوم بازماند.

امروز رقابت‌های انفرادی اپه مردان نیز برگزار شد که در این بخش نیز از میان چهار شمشیر‌باز ایرانی تنها یک نماینده در جمع شانزده شمشیر‌باز برتر قرار گرفت.

«طاهر عاشوری» در دور نخست برابر شمشیر‌بازان هنگ‌کنگ، مالزی و قرقیزستان به برتری رسید و در مرحله حذفی برابر دیگر نماینده ایران «محمد اسماعیلی» پیروز شد و به دور بعد صعود کرد.

او در مرحله یک شانزدهم نهایی نیز با برتری برابر نماینده هند به جمع شانزده شمشیرباز برتر صعود کرد، اما با شکست برابر «علیم ژائوف» شمشیرباز قدرتمند قزاق‌ها در جای‌گاه شانزدهم قرار گرفت.

«امیر خلفی» نیز با کسب چهار پیروزی برابر نمایندگان اندونزی، نیوزیلند، ویتنام و استرالیا در مرحله حذفی به مصاف شمشیر‌باز چینی رفت و با شکست برابر این شمشیر‌باز از دور رقابت‌ها کنار رفت.

«محمد کیهانی» نیز به مانند دیگر نمایندگان ایران در روز نخست مسابقات قهرمانی آسیا در دور مقدماتی سه پیروزی کسب کرد اما در دور دوم با شکست برابر شمشیرباز ژاپنی حذف شد.

در روز دوم این رقابت‌ها نمایندگان اسلحه فلوره مردان و اپه بانوان در بخش انفرادی به مصاف حریفان خود می‌روند.

مسابقات شمشیربازی قهرمانی آسیا که امروز آغاز شده است تا ٩ تیر در سنگاپور برگزار می‌شود.

حاج‌محمدی با استقلال دو ساله بست

«محمد‌امین حاج‌محمدی» با استقلال قرارداد دو ساله بست.

hajmohammadi

به گزارش خبرگزاری ایسنا، محمد‌امین حاج‌محمدی مدافع فصل گذشته نفت تهران با عقد قراردادی دو ساله به عضویت باشگاه استقلال در آمد.

او دومین خرید آبی‌پوشان در فصل نقل‌و‌انتقالات است.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , ,