Saturday, 18 July 2015
29 September 2023
خبرهای ورزشی

«رضا عنایتی: جایی در تفکرات مظلومی نداشتم»

2015 June 30

خبر / رادیو کوچه

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

رضا عنایتی: جایی در تفکرات مظلومی نداشتم

مهاجم فصل پیش تیم فوتبال استقلال با بیان این‌که برای این فصل در تفکرات «پرویز مظلومی» جایی نداشت گفت: از استقلال جدا شدم و برای این تیم آرزوی موفقیت می‌کنم.

به گزارش خبرگزاری مهر، «رضا عنایتی» پس از جلسه ده دقیقه‌ای با پرویز مظلومی جدایی‌اش را از این تیم قطعی دانست و گفت: جلسه‌ای ده دقیقه‌ای و کوتاه را با مظلومی برگزار کردم و چون در تفکرات مظلومی جایی ندارم باید از این تیم بروم.

وی جدایی از استقلال را قعطی دانست و خاطر‌نشان کرد: از این تیم جدا شدم، اما همیشه به عنوان یک هوادار این تیم را دوست دارم و آرزوی سربلندی این تیم را دارم.

مهاجم فصل پیش تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این پرسش که چرا کادر‌فنی زودتر به شما نگفته در تفکرات مظلومی جایی ندارید، افزود: انتظارم از آنها بیشتر بود و فکر می‌کردم حال که من را نمی‌خواهند باید زودتر به من می‌گفتند تا من هم از این استرس و نگرانی خارج شوم و به دنبال کار خودم بروم.

rezaanaiati

وی در پاسخ به این پرسش که آیا حضور «رحمتی» باعث جدایی شما از استقلال شد؟، تاکید کرد: چنین چیزی صحت ندارد و این‌ها تنها گمانه‌زنی دوستان است. من با هیچ‌کس مشکل ندارم و در هر تیمی بوده‌ام، تنها فکر و ذکرم موفقیت آن تیم بوده است.

عنایتی در پاسخ به این پرسش که آیا با توجه به این‌که طلب خود را پرداخت خواهند کرد یا خیر؟، یادآور شد: قانونن باید چنین کاری انجام شود، زیرا ما حرفه‌ای فوتبال بازی می‌کنیم و فکر نمی‌کنم رقم طلبم آن‌قدر بالا باشد که باشگاه نتواند پرداخت کند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا به تیم سیاه جامگان خواهید پیوست؟، تصریح کرد: از ۵ تیم لیگ‌برتری پیشنهاد دارم که یکی از آنها سیاه جامگان است، اما باید فکر کنم و بهترین گزینه را انتخاب کنم.

مهاجم فصل پیش تیم فوتبال استقلال در پایان با تشکر از تمامی هواداران استقلال که در این مدت او را مورد تشویق قرار دادند، گفت: از تمامی هواداران استقلال که من را در این مدت حمایت کرده و یار و یاورم بودند تشکر می‌کنم و باز هم برای استقلال در فصل جدید آرزوی موفقیت دارم.

پرویز مظلومی: گفتم بنر رحمتی را جمع کنند

سرمربی تیم فوتبال استقلال از جذب دو بازیکن لیگ‌برتری دیگر تا روز سه‌شنبه خبر داد و گفت: ما تاکنون چهار بازیکن لیگ‌برتری جذب کرده‌ایم و دو سهمیه دیگر داریم.

به گزارش خبرنگار مهر، «پرویز مظلومی» در حاشیه تمرین عصر دوشنبه تیم فوتبال استقلال ضمن بیان این مطلب در مورد آخرین وضعیت نقل‌و‌انتقالات این تیم گفت: ما تاکنون جابر انصاری، مهدی رحمتی، امین حاج‌محمدی و میثم مجیدی را به عنوان سهمیه لیگ‌برتری به خدمت گرفته‌ایم و فردا هم دو سهمیه دیگر را می‌گیریم و تکلیف آنها را مشخص خواهیم کرد.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خاطر‌نشان کرد: علاوه بر این بازیکنان در حال مذاکره با «خسرو حیدری» و «امید ابراهیمی» هستیم تا تکلیف آنها را برای ماندن در استقلال مشخص کنیم. ضمن این‌که منتظر تعیین تکلیف باشگاه سپاهان در مورد «یعقوب کریمی» نیز هستیم.

mazlomi

مظلومی در مورد بنری که در نخستین روز حضور رحمتی در تمرین استقلال نصب شده بود گفت: تیم ما به این بنرها نیازی ندارد. همان اول که این کار را کردند گفتم بنر را جمع کنند. من مخالف این مسایل هستم. چیزی که در تیم ما اهمیت دارد اخلاق است. همان‌طور که دیدید به محض آمدن رحمتی در تمرین «طالب‌لو» به سمت او رفت و خوش‌آمد گفت.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در مورد این‌که چرا آقای «فروزان» در تمرین غایب است گفت: سوال حاشیه‌ای نپرسید!

صالحی: تخلف راه‌آهن اثبات شد

رییس کمیته استیناف فدراسیون فوتبال می‌گوید تخلف باشگاه راه‌آهن در مورد پرونده «موتومبا» محرز و اثبات شد به همین دلیل رای کمیته انضباطی تغییر کرد.

«علیرضا صالحی» در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به این‌که ابتدا کمیته انضباطی تخلف موتومبا را اثبات کرده بود و درباره باشگاه راه‌آهن عنوان کرده بود که این تیم از جعل مدارک این بازیکن مطلع نبوده است اظهار کرد: این استنباط کمیته انضباطی بود، اما پس از اعتراض باشگاه پیکان کمیته استیناف با بررسی‌های مجدد و ایمیل‌هایی که با فدراسیون فوتبال ترکیه رد‌و‌بدل کرد متوجه شد که باشگاه راه‌آهن نسبت به این موضوع مطلع بوده است.

وی ادامه داد: با توجه به وجود مدارک جعلی متوجه شدیم که موتومبا بعد از تاریخ اعلام شده در مورد فسخ قراردادش با باشگاه ترکیه‌ای مجددن برای این تیم بازی کرده است، بنابراین او اصلن نباید در ایران ثبت قرارداد انجام می‌داد.

rahahan

رییس کمیته استیناف درباره آیین‌نامه انضباطی موجود در این‌باره خاطر‌نشان کرد: بر اساس ماده ٧۴ کلیه مسابقاتی که این بازیکن در آنها به میدان رفته است باید سه بر صفر به سود تیم حریف اعلام شود. بنابراین دو بازی این تیم که مقابل سپاهان و تراکتورسازی راه‌آهن بازنده آن شده بود تغییری در نتیجه رخ نمی‌دهد، اما در ۵ مسابقه دیگر که راه‌آهن دیدارش به تساوی کشیده شده بود یا بازی را برده نتیجه سه بر صفر به سود حریف تغییر می‌کند.

صالحی هم‌چنین خاطر‌نشان کرد: یکی از موارد مشکوک در این پرونده این بود که زمان اعلام فسخ قرارداد موتومبا با باشگاه ترکیه‌ای مصادف با آخرین روز نقل‌و‌انتقالات در نیم‌فصل بود. این‌که چرا باید تاریخ اعلام قرارداد مصادف با آخرین روز نقل‌و‌انتقالات نیم‌فصل باشد برایمان جای سوال بود.

وی هم‌چنین در پاسخ به این‌که سرنوشت دیدار پلی‌آف مربوط به تیم‌های سقوط کننده به لیگ‌برتر چه می‌شود و با توجه به این‌که یک‌بار استقلال خوزستان در پلی‌آف شرکت کرده و هم اکنون با توجه به تغییر جدول پیکان تهران باید در مرحله پلی‌آف به میدان برود چه تصمیمی اتخاذ خواهد شد بیان کرد: در رابطه با این‌که چه تصمیمی در مورد بازی پلی‌آف گرفته می‌شود این سازمان لیگ و کمیته برگزاری مسابقات لیگ است که باید تصمیم‌گیری کند.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , ,