Saturday, 18 July 2015
24 June 2021
با مطرب خواندن اهالی موسیقی

«علم‌الهدی: امت حزب‌اله باید تا زدن گردن‌ مطرب‌ها پیش بروند»

2015 July 02

خبر / رادیو کوچه

 

«احمد علم‌الهدی»، امام‌جمعه مشهد در رابطه با برگزاری کنسرت‌ها، با مطرب خواندن اهالی موسیقی و با بیان این‌که دختر و پسرهایی که در کنسرت‌ها شرکت می‌کنند، پس از کنسرت در خیابان به هرزگی می‌پردازند، از حمایت دولت از برگزاری کنسرت‌های موسیقی ابراز تاسف کرد.

بنابه گزارش خبرگزاری «فارس»، «سید احمد علم‌الهدی»، روز چهارشنبه دهم تیر ماه، با اشاره به این‌که برخی می‌گویند موسیقی حلال است یا حرام، گفته است: «بنده به حلال و حرام آن کار ندارم، اما می‌گویم کنسرتی که در یک‌جا اجرا می‌شود و دختر و پسر هنگام برگزاری آن کف می‌زنند و هورا می‌کشند و سپس در خیابان به‌دنبال هرزگی می‌روند، حدود الهی را از بین می‌برند».

alamalhoda

بنابه این گزارش، امام جمعه مشهد گفته است: «بنده به حرمت موسیقی کار ندارم، زیرا هرکسی مرجع تقلیدی دارد؛ اما این‌که زنی با موی پریشان مقابل چشم یک عده جوان و آن هم در کنار حرم امام‌رضا‌ بنوازد و مرد نامحرم بخواند، منکرترین منکرات است.

امام‌ جمعه مشهد همچنین با انتقاد از حمایت‌کنندگان برگزاری کنسرت‌ها گفت: «آیا این درست است شمایی که در دفاع مقدس بوده‌اید و در جنگ شرکت کرده‌اید و شهید دادید، با حمایت از یک عده مطرب و خوش‌گذران و عیاش خود را در مقابل خون شهدا مسئول کنید؟»

به اعتقاد عضو مجلس خبرگان رهبری: «مومنین از حزب‌اله و کفار حزب‌الشیطان هستند. این دو جریان مقابل هم آشتی‌پذیر نیستند پس باید با این‌ها جنگید و تا زدن گردن‌شان پیش رفت.»

احمد علم‌الهدی همچنین از حمایت برخی از دولتمردان از اجرای کنسرت‌های موسیقی هم گله کرده و گفته است: «حمایت دولتیان از مطرب‌ها جای تاسف دارد.»

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , ,