Saturday, 18 July 2015
03 October 2023
خبرهای ورزشی

«درخشان: اگر خارجی بودم پولم را می‌دادند»

2015 July 04

خبر / رادیو کوچه

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

درخشان: اگر خارجی بودم پولم را می‌دادند

سرمربی سابق سرخ‌پوشان گفت: اگر یک مربی خارجی بودم، پولم را راحت می‌دادند.

به گزارش خبرنگار مهر، «حمید درخشان» برای پیگیری مطالباتش، هم‌راه «مسعود مومنی» بدن‌ساز سابق تیم در باشگاه حاضر شد و قصد دیدار با «علی‌اکبر طاهری» سرپرست باشگاه را داشت که به علت عدم حضور او، سرمربی سابق سرخ‌پوشان موفق به دیدار با سرپرست باشگاه نشد و پس از چند دقیقه محل را ترک کرد.

وی پس از خروج از باشگاه گفت: برای پیگیری مطالباتم به باشگاه آمده بودم، اما موفق به دیدار با طاهری نشدم.

derakhshan

درخشان افزود: اگر خارجی بودم، تا الان پولم را داده بودند اما برای من تا الان این اتفاق رخ نداده است. خسته‌ شده‌ام که آن‌قدر برای پیگیری مطالباتم به باشگاه آمدم.

احتمال لغو میزبانی ایران در دوچرخه‌سواری تریال قهرمانی آسیا

میزبانی رقابت‌های قهرمانی آسیا دوچرخه‌سواری رشته تریال به دلیل عدم استقبال تیم‌های خارجی در آستانه لغو قرار دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، در حالی‌که ایران میزبانی رقابت‌های قهرمانی آسیا تریال را عهده‌دار شده است مکاتبات فدراسیون برای حضور خارجی‌ها در این مسابقات تاکنون نتیجه‌ای نداده است.

مسوولان فدراسیون که فرصت کمی (حدود یک ماه) تا آغاز این میزبانی دارند دست به دامان کنفدراسیون دوچرخه‌سواری آسیا شده‌اند تا این فدراسیون در نامه‌ای به کشورهای آسیایی از آنها بخواهد هر چه سریع‌تر حضور خود در رقابت‌های آسیایی تریال را اعلام کنند.

docharkheh

بر اساس اعلام دبیر فدراسیون دوچرخه‌سواری تیم‌های خارجی حداکثر تا ٢٠ تیر فرصت دارند برای شرکت در قهرمانی آسیا ثبت‌نام کنند. اگر حتا ۴ یا ۵ کشور آسیایی برای حضور در این رقابت‌ها اعلام آمادگی کنند میزبانی ایران پا‌برجاست در غیر این‌صورت برگزاری رقابت‌های جام پارس جایگزین قهرمانی آسیا خواهد شد.

فهرست اولیه مد‌نظر مظلومی لو رفت

فهرست اولیه از بازیکنانی که «پرویز مظلومی» درخواست جذب آنها را به باشگاه داده بود مشخص شد. در بین بازیکنانی که مد‌نظر سرمربی آبی‌پوشان بود تنها یک دروازه‌بان به این تیم پیوست.

به گزارش خبرنگار مهر، آیا استقلال خوب یارگیری کرده است؟ پاسخ را امروز نمی‌توان با قاطعیت اعلام کرد، اما واقعیت این است که باشگاه استقلال از لیست اولیه پرویز مظلومی تنها «مهدی رحمتی» را جذب کرده و این موضوع در اواسط فصل واکنش‌های خاص خودش را به دنبال خواهد داشت.

در فهرست ابتدایی مظلومی بازیکنان مطرحی قرار داشتند که تاکنون فقط یکی از آنها جذب شده است. لیست اولیه پرویز مظلومی این بود:

22

سید‌مهدی رحمتی، سید‌جلال حسینی، آندرانیک تیموریان یا جواد نکونام، وحید امیری، ایمان مبعلی و لوسیانو ادینهو.  کافی است مصاحبه‌های مظلومی در مورد نکونام، تیموریان، ادینهو و مبعلی و … را از نظر بگذرانید تا متوجه شوید که لیست اولیه چه بوده است.

استقلال اما تا این لحظه تنها مهدی رحمتی را از لیست اولیه مظلومی جذب کرده و بقیه بازیکنان را از لیست دوم و سوم مظلومی به خدمت گرفته است: رحمتی، جابر انصاری، عبداله چشمی، میثم مجیدی و حاج‌محمدی.

البته مذاکرات هنوز ادامه دارد اما تنها یک جای خالی دیگر از سهمیه استقلال باقی مانده که در بهترین شرایط می‌تواند یک بازیکن دیگر از لیست اولیه را شامل شود.  این در حالی است که «بیک‌زاده» هم در لیست فنی مظلومی بوده و این مربی درخواست کنار گذاشتن او را از استقلال نداده و باشگاه تنها به دلیل بدهی زیادی که به این بازیکن دارد با او وارد مذاکره نشده است.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , ,