Saturday, 18 July 2015
02 October 2023
خبرهای ورزشی

«کریم باقری: از امروز در تمرینات پرسپولیس شرکت می‌کنم»

2015 July 10

خبر / رادیو کوچه

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

کریم باقری: از امروز در تمرینات پرسپولیس شرکت می‌کنم

مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت، از امروز در تمرینات این تیم شرکت می‌کند.

به گزارش ایسنا، «کریم باقری» که ظهر امروز به محل باشگاه پرسپولیس رفته بود، پس از خروج از ساختمان باشگاه در پاسخ به سوال خبرنگاران مبنی بر این‌که از چه زمانی در تمرینات پرسپولیس شرکت خواهد کرد، گفت: مشکلم با پرسپولیس حل شده و از امروز در تمرینات پرسپولیس شرکت می‌کنم.

karimbaghri

ایران به رده سی‌ و هشتم دنیا رسید

فوتبال ایران در تازه‌ترین رده‌بندی فیفا به رده سی‌ و هشتم دنیا رسید و در جای‌گاه نخست آسیا باقی‌ ماند. آرژانتین هم با دو پله صعود، رتبه اول این رد‌ه‌بندی را به خود اختصاص داد، فرانسه و اسپانیا سقوط کردند.

به گزارش خبرگزاری مهر، فوتبال ایران در جدیدترین رده‌بندی فدراسیون جهانی فوتبال که ظهر امروز ششم جولای (۱۸ تیرماه) با کسب ۷۱۷ امتیاز و سه پله صعود، به جای‌گاه سی ‌و هشتم دنیا رسید و هم‌چنان در جای‌گاه نخست فوتبال آسیا باقی ‌ماند.

در رده‌بندی تیم‌های برتر قاره آسیا، همان‌طور که اشاره شد ایران با ۷۱۷ امتیاز صدرنشین باقی ماند و فوتبال ژاپن با ۶۲۱ امتیاز، فوتبال کره‌‌جنوبی با ۶۰۸ امتیاز، فوتبال استرالیا با ۵۵۹ امتیاز و فوتبال امارات با ۴۸۷ امتیاز در رده‌های بعدی قرار گرفته‌اند.

t-m

رده‌بندی ده تیم برتر قاره آسیا به شرح زیر است:

۱- ایران با ۷۱۶ امتیاز (۳ پله صعود – تیم سی ‌و ‌هشتم جهان)

۲- ژاپن با ۶۲۱ امتیاز (۲ پله صعود – تیم پنجاهم جهان)

۳- کره‌جنوبی با ۶۰۸ امتیاز (۶ پله صعود – تیم پنجاه و دوم جهان)

۴- استرالیا با ۵۵۹ امتیاز (۴ پله صعود – تیم پنجاه و نهم جهان)

۵- امارات با ۴۸۷ امتیاز (۴ پله صعود – تیم شصت و نهم جهان)

۶- ازبکستان با ۴۵۳ امتیاز (یک پله سقوط – تیم هفتاد و پنجم جهان)

۷- چین با ۴۳۶ امتیاز (۲ پله صعود – تیم هفتاد و هفتم جهان)

۸- عراق با ۳۸۲ امتیاز (بدون تغییر – تیم هشتاد و ششم جهان)

۹- اردن با ۳۵۵ امتیاز (۱۱ پله صعود – تیم نود و دوم جهان)

۱۰- عربستان با ۳۵۵ امتیاز (۶ پله صعود – تیم نود و دوم جهان)

در قاره آسیا تیم‌های بحرین با ۷ پله سقوط به رده سیزدهم قاره آسیا و یک‌صد و سیزدهم جهان رسید و قطر با ۳۴۵ امتیاز و یک پله‌ صعود رده یازدهم آسیا و نود و ششم جهان را به خود اختصاص داد.

اما در رده‌بندی جهان، تیم آرژانتین به خاطر کسب عنوان نایب‌قهرمانی کوپا آمریکا به رده نخست جهان صعود کرد و آلمان را به رده دوم فرستاد. شیلی قهرمان این رقابت‌ها با ۱۱۲۹ امتیاز و ۸ پله صعود به رده یازدهم جهان رسید.

هم‌چنین فرانسه که در رده‌بندی گذشته در جای‌گاه نهم دنیا قرار داشت، با کسب ۸۸۲ امتیاز و سیزده پله سقوط، به رده بیست و دوم دنیا تنزل پیدا کرد. اسپانیا با ۱۱۱۰ امتیاز و دو پله سقوط، به رده دوازدهم جهان رسید تا از بین ده تیم برتر دنیا هم خارج شود.

هم‌چنین رده‌بندی ده تیم برتر جهان به شرح زیر است:

۱- آرژانتین با ۱۴۷۳ امتیاز (۲ پله صعود)

۲- آلمان با ۱۴۱۱ امتیاز (یک پله سقوط)

۳- بلژیک با ۱۲۴۴ امتیاز (یک پله سقوط)

۴- کلمبیا با ۱۲۱۷ امتیاز (بدون تغییر)

۵- هلند با ۱۲۰۴ امتیاز (یک پله صعود)

۶- برزیل با ۱۱۸۶ امتیاز (یک پله سقوط)

۷- پرتغال با ۱۱۷۷ امتیاز (بدون تغییر)

۸- رومانی با ۱۱۶۶ امتیاز (۴ پله صعود)

۹- انگلستان با ۱۵۷ امتیاز (۶ پله صعود)

۱۰- ولز با ۱۱۵۵ امتیاز (۱۲ پله صعود)

برانکو: دیر بسته شدن تیم نگرانم می‌کند

سرمربی سرخ‌پوشان تهران می‌گوید تیمش هنوز بالانس نشده است.

به گزارش خبرگزاری ایسنا، «برانکو ایوانکوویچ» که ظهر امروز به محل باشگاه پرسپولیس رفته بود تا دیداری با «علی‌اکبر طاهری» داشته باشد، پس از خروج از باشگاه پرسپولیس درباره آخرین وضعیت تمرینات این تیم اظهار کرد: خیلی از نحوه تمرین بازیکنان راضی هستم. از عمل‌کرد آنها راضی‌ام زیرا بازیکنانم با تمام وجود در تمرینات تلاش می‌کنند، اما متاسفانه هنوز تیم ما کامل نشده است. این موضوع باعث می‌شود که تیم بالانس نباشد.

branko

وی افزود: همان‌طور که گفتم بازیکنانی که در حال حاضر در تمرین شرکت می‌کنند، خیلی خوب تمرینات را انجام می‌دهند. من فقط از آنها تشکر می‌کنم.

او درباره اضافه شدن بازیکنان جدیدی چون «رامین رضاییان» در تمرینات تیم گفت: نظر مثبتی روی رامین رضاییان دارم. چطور می‌شود درباره این بازیکن صحبت کرد؟ او بازیکن خوبی است که در تیم‌ملی هم بازی می‌کند. وقتی تمرین تمام می‌شود او از همه ناراحت‌تر است.

برانکو در ادامه درباره این‌که پرسپولیس هنوز در پست دفاع چپ بازیکنی جذب نکرده است، گفت: کماکان به دنبال جذب بازیکن هستیم. این موضوع مرا نگران می‌کند که تیم دیر بسته می‌شود اما شرایط همین‌گونه است.

او هم‌چنین در ادامه درباره برگزاری اردوی پرسپولیس در ترکیه هم گفت: امیدواریم در آن‌جا تیممان کامل بشود. حداقل در دوره اردو تیم کاملی را در اختیار داشته باشیم تا بازیکنان هر چه سریع‌تر با تیم هماهنگ شوند.

او هم‌چنین خاطر‌نشان کرد:‌ هیچ‌وقت خودم را توجیه نکرده‌ام. اگر در طول فصل نتایج خوبی نگیریم قاعدتن من مقصر هستم زیرا همیشه مقصر نتایج مربی است. ما ٢٠ روز است که با باشگاه درباره جذب بازیکن صحبت می‌کنیم اما جذب بازیکن کار ساده‌ای نیست. با یک بازیکن صحبت می‌کنید و درباره او هم تبلیغ می‌کنید اما می‌بینید به باشگاه دیگری می‌رود و با آنها قرارداد می‌بندد.

برانکو افزود: برای پست دفاع چپ بازیکنی را در نظر دارم اما نمی‌توانم نام ببرم. تا زمانی که بازیکنی قراردادش را امضا نکند درباره‌ او صحبت نمی‌کنم.

او در پاسخ به این سوال که آیا «رضا قوچان‌نژاد» قرار است به پرسپولیس بیاید، گفت: همان‌طور که گفتم نمی‌خواهم درباره بازیکنی صحبت کنم. هر وقت قراردادی بسته شد سپس درباره آن بازیکن صحبت می‌کنم.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , ,