Saturday, 18 July 2015
02 December 2021
مشاور رسانه‌ای محمود احمدی‌نژاد:

«فضای رسانه‌ای در دولت احمدی‌نژاد بازتر شده است»

2010 March 24

رادیو کوچه

مشاور رسانه‌ای محمود احمدی‌نژاد می‌گوید: «اگر همه تواضع داشته باشند و میزان اشتباهی که مرتکب شدند را بپذیرند قطعن مردم آنان را خواهند بخشید.»
مهدی کلهر روز سه‌شنبه در گفت‌گویی با تارنمای خبرآن‌لاین با انتقاد از عملکرد صدا و سیما اظهار داشت: «صدا و سیما بعضی اوقات مرز انتقاد را گذرانده و فحاشی و بی‌ادبی کردند که پرونده‌ها و سی دی هایش موجود است.»
وی تصریح کرد: «فضای رسانه‌ای در دولت احمدی‌نژاد بازتر شده است. در فضای رسانه‌ای دولت آقای خاتمی کسی جرات انتقاد نداشت و این طور به نظر می‌رسید که همه چیز خوب است و این فضا بیشترین ضربه را به خود آقای خاتمی زد و هنگامی که رفت، متوجه شد بسیاری از گزارشاتی که داده می‌شد دروغ بود. در سفرهای استانی بسیاری از این موارد را به چشم خود دیدم.»
آقای کلهر با بیان اینکه حمایت صداوسیما از دولت اتهام است اظهار داشت: «صدا و سیما بعضی اوقات مرز انتقاد را گذرانده و به دولن فحاشی می‌کند»
وی در ادامه با یادآوری راهپیمایی معترضان به نتایج انتخابات افزود: «هنوز دلیل این کار صدا و سیما را نمی‌دانم که چرا از آن راهپمایی که بالاخره راهپیمایی بزرگی بود، از میدان انقلاب تا آزادی فیلمبرداری نکرد.»
بر اساس گزارش‌های داخلی در جریان راهپیمایی معترضان به نتایج انتخابات ریاست جمهوری ایران در 25 خرداد گذشته بیش از سه میلیون نفر شرکت کردند که این راهپیمایی در پایان به خشونت کشیده شد و منجر به کشته شدن دست کم هفت نفر گردید.
مشاور رسانه‌ای رییس دولت ایران در پایان  خاطرنشان کرد: «اگر همه تواضع داشته باشند و میزان اشتباهی که مرتکب شدند را بپذیرند قطعن مردم آنان را خواهند بخشید. اما شرط دارد. شرط‌ش هم این است که خودشان به این برسند که اشتباه کردند.»

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: ,