Saturday, 18 July 2015
03 December 2021
لیگ قهرمانان آسیا

«شکست سپاهان و پیروزی استقلال»

2010 March 24

سپاهان در سومین دیدار خود در لیگ قهرمانان آسیا مقابل پاختاکور ازبکستان شکست خورد.

به گزارش ایسنا، در هفته سوم مسابقات فوتبال لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا، در گروه C، سپاهان ایران در زمین پاختاکور ازبکستان تن به شکست دو بر یک داد تا این تیم در دور رفت، تنها دو امتیاز کسب کرده باشد.

سپاهان در دقیقه 38 دروازه‌اش را باز شده دید اما احمد جمشیدیان در وقت‌های تلف شده نیمه اول کار را به تساوی کشاند. در نیمه دوم نماینده ازبکستان بار دیگر به گل رسید تا سپاهان دور رفت را با ناکامی به پایان برساند. سپاهان در دو دیدار قبلی خود مقابل العین امارات و الشباب عربستان مساوی کرده بود و امیر قلعه‌نویی چشم به دیدارهای برگشت دارد.

پاختاکور با این برد شش امتیازی شد.

اما در دیگر دیدار این دوره از مسابقات استقلال ایران با پیروزی مقابل الغرافه قطر به صدر گروه A لیگ قهرمانان آسیا صعود کرد.

به گزارش ایسنا، در هفته سوم لیگ قهرمانان فوتبال باشگاه‌های آسیا، از گروه A این رقابت‌ها استقلال ایران در ورزشگاه آزادی میزبان الغرافه قطر بود که موفق شد حریف خود را سه بر صفر شکست دهد و با 7 امتیاز در صدر گروه قرار گیرد. الغرافه نیز با این باخت یک پله پایین آمد و با 6 امتیاز در رده دوم ایستاد.

فرهاد مجیدی ستاره استقلال در این مسابقه بود و دو گل تیمش را در دقایق 12 و 53 به ثمر رساند. هم‌چنین در دقیقه 80 پژمان منتظری از روی یک حرکت ایستگاهی با ضربه سر زننده گل سوم تیمش بود تا شاگردان صمد مرفاوی عیدی خوبی به استقلالی‌ها داده باشند.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , 

۱ Comment