Saturday, 18 July 2015
05 December 2021
در چهارچوب مسابقات لالیگا

«رئال به صدر بازگشت»

2010 March 26

رئال مادرید توانست تا با پیروزی پرگل در داربی پنج‌شنبه شب شهر مادرید، بار دیگر به صدر جدول لالیگا بازگردد.

به گزارش گل، رئال مادرید در بیست و هشتمین دیدار خود در رقابت‌های این فصل لالیگا موفق شد تا با نتیجه 2-4 از سد ختافه عبور کند. کهکشانی‌ها با کسب سه امتیاز این دیدار توانستند بار دیگر صدر جدول که چهارشنبه در اختیار بارسلونا قرار گرفته بود را باز پس بگیرند.

نکته جالب توجه این‌جا بود که در دقیقه 23 این بازی، رئال میهمان با نتیجه 0-3 از میزبانش جلو بود.

درخشش گونسالو ایگواین و کریس رونالدو در ترکیب تیم مادریدی ادامه دارد؛ ستاره‌هایی که هر یک دوبار برای تیم مادریدی به گل رسیدند. اولین گل این دیدار در دقیقه 13 توسط کریس از راه رسید و ایگواین در دقیقه 20 برای دومین بار برای رئال گلزنی کرد. سه دقیقه بعد، باز هم این ایگواین بود که گل سوم رئال را به ثمر رساند و کریس در دقیقه 37 بازی را 4-0 نمود.

البته تنها یک دقیقه بعد، پارخو بازیکن تیم میزبان توانست یکی از 4 گل خورده را جبران کند تا نیمه اول با نتیجه 4-1 به پایان برسد. در نیمه دوم و در دقیقه 80 هم پدرو لئون گل دیگری برای ختافه به ثمر رساند تا بازی با نتیجه 4-2 خاتمه یافته و سه امتیاز حساس این دیدار از آن رئال شود.

در حال حاضر و در پایان هفته بیست و هشتم، رئال مادرید با 71 امتیاز صدرنشین است و بارسلونا با همین امتیاز و تفاضل گل کمتر در رده دوم است. تیم‌های والنسیا (53)،مایورکا (47) و سویا (45) نیز در رده های بعدی هستند.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , ,