Saturday, 18 July 2015
01 December 2021
بیست و سومین دوره رقابت‌های پینگ‌پنگ کاپ آسیا

«شکست در گام نخست رقابت‌های پینگ‌پنگ»

2010 March 27

بیست و سومین دوره رقابت‌های پینگ‌پنگ کاپ آسیا در گوانگ جو چین آغاز شد و دو نماینده کشورمان در بخش‌های زنان و مردان با شکست کار خود را آغاز کردند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در بخش بانوان رقابت‌های پینگ‌پنگ کاپ آسیا، «ندا شهسواری» از ایران در دیدار با «هوانگ یی هوا» از چین تایپه 4-0 شکست خورد و در بخش مردان، نیز «نوشاد عالمیان» با نتیجه 4-1 مغلوب «سئو هیون دیوک» از کره جنوبی شد.

«نوشاد عالمیان» نفر اول تیم ملی کشورمان با رنکینگ جهانی 309 در گروه سه با حریفانی از چین‌، کره جنوبی و ژاپن دیدار می‌کند. نوشاد با «شو شین» نفر 13 جهان از چین، «سئو هیوک» با رده جهانی 80 از کره جنوبی و «نیوا کوکی» با رنکینگ جهانی 183 از ژاپن هم‌گروه است .

در قسمت زنان نیز «ندا شهسواری» نفر اول تیم ملی کشورمان با رنکینگ جهانی 669 کار سختی در گروه سه خواهد داشت. شهسواری با «فنگ تیان وی» نفر ششم رنکینگ جهان از سنگاپور، «هوانگ» نفر 55 جهان از چین تایپه و «میساکو واکامیا» نفر 106 جهان در یک گروه قرار دارند.

این پیکارها با حضور 16 بازیکن از برترین های آسیا و جهان برگزار می‌شود که 60 هزار دلار جایزه نقدی و دارای امتیاز در رنکینگ جهانی است.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , ,