Saturday, 18 July 2015
16 May 2021
در پی اعتراض به نحوه برگزاری کنسرت شادمهر و امید در مالزی

« توضیحات مدیر برگزارکننده کنسرت شادمهر و امید»

2010 March 30

در پی انتشار گزارشی خبری از اعتراض‌های مردم نسبت به نحوه برگزاری کنسرت شادمهر و امید در کوالالامپور، مدیر شرکت پارس تراول مالزی به خاطر مسایل بوجود آمده در کنسرت روز هفتم فروردین‌ماه شادمهر عقیلی و امید در کوالالامپور از مردم عذرخواهی کرد.

«فرید چپرلی» در توضیحی به رادیو کوچه اظهار کرد: «تمام سعی و تلاش خود را به‌کار بردیم تا به مانند دو کنسرت قبلی شهرام شب‌پره و هنگامه در اولین شب سال هشتاد و نه و ابی در سومین شب فروردین ماه جاری، این برنامه نیز به درستی اجرا شود، اما برخی اتفاقات غیره منتظره و پیش‌بینی نشده تلاش همکاران ما را زیر سوال برد.»

وی افزود: «این بی‌برنامه‌گی‌ها که فکر کنم لااقل ما ایرانی‌ها کمی با آن مانوس هستیم بروز مشکل در پروازها بود. به همین علت خوانندگان هم دیر به مالزی رسیدند تا کل برنامه با تاخیری یکی دو ساعته همراه باشد.»

مدیر شرکت پارس تراول مالزی ادامه داد: «چک کردن صدا و ابزارآلات موسیقی در سالن اجرا خود به خود زمان‌بر است. حال در نظر بگیرید وقتی دو خواننده که با همکاران خود نیاز به تنظیم صدا‌ها و ساز‌ها داشته‌اند، در عمل چه میزان تاخیر در کار ایجاد شده است.»

چپرلی با اشاره به این که: «البته بدنبال توجیه قضیه نیستم. این بی‌برنامه‌گی ناخواسته گریبان‌گیر ما شد و دوستان هم‌وطن دقایق زیادی را در ازدحام وحشتناک جمعیت پشت درب سالن منتظر ماندند. حتا به دوستان مسوول توصیه کردم با کمال ادب و احترام این تاخیر را متوجه علاقمندان کنند و اگر کسی تمایل به عودت بلیط داشت بپذیرند.»

چپرلی در پایان ضمن عذر‌خواهی مجدد از خریداران بلیت و حاضران اظهار امیدواری کرد که مردم شرایط پیش آمده را درک کنند. این برگزار کننده هم چنین با نادرست خواندن فروش بیشتر از سالن ذکر کرد که بلیت ها به تعداد ظرفیت سالن و دو ماه قبل به طور رسمی تهیه می شود و فروش بیش از حد ظرفیت صحت ندارد.

لازم به اشاره است، در کنسرت شادمهر عقیلی و امید در کوالالامپور در هفتم فروردین امسال بنا بر اظهار برخی از خریداران به دلیل فروش بیش از سالن و تاخیر سه ساعته آغاز برنامه، خریداران بلیت نسبت به نحوه برگزاری این کنسرت اعتراض داشته و پشت درهای بسته با فریاد و شعار اعتراض کرده بودند.

نزدیک به سه سال است که با چراغ سبز دولت مالزی، کنسرت‌های ایرانی در شهر کوالالامپور برگزار می‌شود که در روزهای نوروز به تعداد آن‌ها و بازدید کنندگان آن افزوده می‌گردد.

اعتراض مردم به برگزاری کنسرت امید و شادمهر

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , ,