Saturday, 18 July 2015
05 December 2021
دیدار برگشت هشتمین دوره رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا

«پیروزی ذوب‌آهن برابر بنیادکار در تاشکند»

2010 March 31

تیم فوتبال ذوب‌آهن با پیروزی برابر بنیادکار ازبکستان در دیدار برگشت هشتمین دوره رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا ضمن تداوم بخشیدن به صدرنشینی‌اش در گروه دوم این رقابت‌ها، در آستانه صعود به مرحله دوم این مسابقات قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار مهر، در ادامه رقابت‌های روز نخست هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا از ساعت 16:30 دقیقه امروز به وقت تهران تیم‌های فوتبال بنیادکار و ذوب‌آهن در ورزشگاه جار تاشکند و به قضاوت «سان بائو جی» از چین به مصاف هم رفتند که در پایان شاگردان منصور ابراهیم زاده با یک گل حریف خود را شکست دادند.

در نیمه اول که توپ زمان بیشتری در اختیار بازیکنان بنیادکار قرار داشت، در دقیقه 30 محمدرضا خلعتبری برخلاف جریان بازی دروازه شاگردان اسکولاری را باز کرد تا نیمه اول با برتری نماینده ایران به پایان برسد.

در این نیمه ریوالدو و دنیلسون دو بازیکن خارجی بنیادکار به همراه جباراف پایه گذار حملات پرتعداد تیم ازبک بودند اما نتوانستند از این حملات به گل برسند.

با شروع نیمه دوم بازهم این بنیادکار بود که با حملات پرتعداد خود بارها دروازه ذوب آهن را به خطر انداخت اما نتوانست به گل تساوی دست پیدا کند.

در دقیقه 67 این دیدار ریوالدو به دلیل خطای خطرناک روی محمد منصوری با کارت قرمز مستقیم داور از بازی اخراج شد.

ذوب آهن با یک پیروزی دیگر از دو بازی باقی مانده خود صعودش به مرحله بعد را قطعی خواهد کرد. این اتفاق در صورتی رخ خواهد داد که دو تعقیب‌کننده این تیم در بازی‌های باقی مانده به پیروزی برسند.

تیم فوتبال ذوب آهن با این پیروزی 10 امتیازی شد و صعودش به مرحله بعد مسابقات را تا حدود زیادی قطعی کرد. بنیادکار ازبکستان نیز با 6 امتیاز در رده دوم قرار دارد. الاتحاد عربستان 4 امتیازی است و الوحده امارات نیز بدون امتیاز در انتهای جدول قرار دارد.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , ,