Saturday, 18 July 2015
16 May 2021

«اعلام برنامه دیدارهای جام حذفی»

2010 April 03

برنامه دیدارهای مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی فوتبال ایران اعلام شد. سازمان لیگ فدراسیون فوتبال برنامه سه دیدار باقی مانده از مرحله یک چهارم نهایی مسابقات جام حذفی را اعلام کرد.

به گزارش مهر بر اساس برنامه روز پنج‌شنبه نوزدهم فروردین ماه تیم ذوب‌اهن اصفهان میزبان استیل‌آذین تهران است و صبای قم میزبان مس کرمان است. در دیگر دیدار این مرحله  روز جمعه بیستم فروردین یک دیدار در‌ ورزشگاه شهدای نوش‌آباد رفسنجان برگزار خواهد شد و تیم فوتبال مس این شهر میزبان گسترش فولاد تبریز خواهد بود. پیش از این تیم فوتبال پرسپولیس تهران صعود خود را به مرحله نیمه‌نهایی قطعی کرده بود.

باتوجه به این‌که پرسپولیس در مرحله نیمه نهایی با برنده دیدار صبای قم و مس کرمان روبه‌رو خواهد شد، اگر صبای قم میزبان برنده بازی باشد قرعه‌کشی انجام نخواهد شد و تیم شهر قم باید به تهران بیاید، چون پرسپولیس در دیدار مرحله قبلی‌اش میهمان بوده است اما در صورتی‌که مس کرمان برنده بازی باشد با توجه به این‌که پرسپولیس هم در بازی مرحله یک چهارم میهمان بوده است برای تعیین میزبان و میهمان قرعه‌کشی انجام خواهد شد.

هم‌چنین با توجه به این‌که برنده دیدار تیم‌های ذوب آهن اصفهان – استیل آذین و مس رفسنجان – گسترش فولاد تبریز با هم دیدار مرحله نیمه نهایی را برگزار خواهند کرد اگر در این دو دیدار میزبان‌ها یا میهمان‌ها برنده شوند قرعه کشی انجام می‌شود اما اگر یک میهمان و یک میزبان برنده باشند، قرعه کشی انجام نمی‌شود و تیم برنده میزبان به شهر تیم برنده میهمان در دیدار یک چهارم نهایی می‌رود.

هنوز تاریخ برگزاری دیدارهای مرحله نیمه نهایی مشخص نشده است و سازمان لیگ منتظر برگزاری سه دیدار مرحله یک چهارم نهایی است.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: ,