Saturday, 18 July 2015
13 May 2021

«نامزد مسابقات بین‌المللی وبلاگ‌های برتر جهان»

2010 April 06

رادیو کوچه

محمد درویش ایجاد کننده وب‌لاگ «مهار بیابان‌زایی» است که پیرامون مسایل زیست‌محیطی فعالیت می‌کند. در معرفی این‌ وب‌لاگ آمده است: «تارنمایی که می‌کوشد در گام نخست جایگاه محیط زیست را در سبد اولویت‌های راهبردی کشور، به منزل‌گاهی درخور ارتقا بخشد؛ و در گام بعدی ثابت کند که بخش پهناوری از زیست‌بوم وطن، همان قلمرو برهنه و سوزان ماسه‌های بادی و شوراب‌های کویری و کلوت‌های سر به فلک کشیده و نبکاهای استوار عرصه‌های بیابانی، می‌تواند پایدارترین و غنی‌ترین صندوق ذخیره‌ی ارزی ایرانیان باشد. به شرط آن‌که بکوشیم با نفی «بیابان‌زدایی»، از بیابانی‌شدن زیست‌بوم‌های تالابی، جنگلی و مرتعی خویش جلوگیری کنیم.»

به تازگی این‌ وب‌لاگ به عنوان نامزد ششمین دوره مسابقات بین‌المللی وبلاگ‌های برتر جهان  از سوی دویچه ووله انتخاب شده است.

برای حمایت از تنها وبلاگ ایرانی حاضر در بزرگترین رقابت بین‌المللی بین وبلاگ‌های محیط زیستی باید نخست به این صفحه رفته و سپس بخش مسابقه محیط زیستی (تغییر اقلیم) را پیدا کرده و بر روی وبلاگ مهار بیابان‌زایی کلیک کنید تا احضار شود و سپس بر روی این علامت کلیک کنید و در انتهای صفحه نام خود و کد مربوطه را درج نمایید تا یک رای به حساب محیط زیست و ایران وارد گردد.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: 

۱ Comment