Saturday, 18 July 2015
01 December 2021

«انتقاد ازعدم حضور احمدی‌نژاد در جلسات مجمع تشخیص»

2010 April 07

یک عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با انتقاد از عدم حضور احمدی‌نژاد در جلسات مجمع تشخیص مصلحت نظام تاکید کرد: «تامین حقوق مردم ایجاب می‌کند که وی در جلسات مجمع حضور داشته باشد.»

مجید انصاری روز چهارشنبه با بیان این‌که «تاریخ انقلاب حتا یک روز هم بدون آقای هاشمی نیست» تصریح کرد: «جریان آقای هاشمی در این روزها چنین است که برخی قربه‌الی‌اله به آقای هاشمی فحش می‌دهند.»

وی افزود: «بحث شخص آقای هاشمی نیست. این تبلیغات منفی علیه بیت امام  هم در حال انجام است و علیه دیگر یاران امام  هم انجام می‌شود. هر کس به امام و انقلاب نزدیک‌تر بوده، بیشتر مورد اتهام است.»

به گفته‌ی این عضو مجمع روحانیون مبارز تبلیغات منفی علیه آیت‌اله هاشمی رفسنجانی سبب شده تا همیشه چه قبل از انقلاب و چه بعد از آن در مظان اتهام باشد.

وی هم‌چنین با انتقاد از عمل‌کرد محمود احمدی‌نژاد می‌افزاید: «در طول چهار سال دولت نهم بی‌تدبیری‌های بسیاری صورت گرفته بود. حذف گسترده نخبگان، نگاه بدبینانه به جامعه ‌دانشگاهی و کینه‌ورزی‌هایی که صورت گرفت از این دست بود.»

آقای انصاری هم‌چنین ضمن انتقاد از عدم حضور احمدی‌نژاد در جلسات مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد: «احترام به حکم رهبری و تامین حقوق مردم ایجاب می‌کند که وی در جلسات مجمع حضور داشته باشد.»

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , ,