Saturday, 18 July 2015
01 December 2021

«نامه‌ای سرگشاده خطاب به رییس قوه قضاییه»

2010 April 10

گروهی از اعضای جنبش عدالت خواه دانشجویی با انتشار نامه‌ای سرگشاده خطاب به رییس قوه قضاییه خواستار رسیدگی سریع به اظهارات الیاس نادران در خصوص فساد اقتصادی معاون اول رییس دولت ایران  و مشخص شدن صحت و سقم این ادعاها در دادگاه صالحه شدند.

در نامه‌ی منتشر شده از سوی این تشکل دانشجویی آمده است: «چگونه است آبروی آفتابه‌دزد‌ها و مجرمین خرد محترم نیست ولی کسانی که بیت‌المال و حاصل دست‌رنج مسلمین را به غارت می‌برند و اقدامات خلاف قانون آنان باعث به وجود آمدن بسیاری از این فقر و فساد و تبعیض و بی‌عدالتی و به وجود انبوهی از فقرا و مستضعفین در مقابل اغنیا و ثروت‌مندان و مرفهین بی‌درد است بدون هیچ ترسی از افشای نامشان به اعمال خلاف خود و در شیشه کردن خون مستضعفین ادامه دهند؟ سوال اصلی آن است که  قوه قضاییه چرا قانون تشهیر را عمل نمی‌کند؟»

هفته‌ی گذشته الیاس نادران نماینده‌ی اصول‌گرای مجلس طی سخنانی اظهار داشت که محمدرضا رحیمی معاون اول احمدی‌نژاد یکی از بزرگ‌ترین مفسدان اقتصادی است و باید تحت پی‌گرد قضایی قرار گیرد.

این تشکل دانشجویی در پایان آورده است: «برخوردهایی که با این‌گونه افراد نظیر آقای نادران می‌شود و نیز افشاگری‌های پالیزداری از سوی دیگر است که در نهایت تنها به یاس مردم از نظام دامن خواد زد.»

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , 

۱ Comment


  1. احمدی
    1

    البته درکلیه مجلس های فرمایشی که نمایندگان عمدتا برای چاپلوسی و پر کردن جیب خود واربابانشان میایند سوراخ ورودی را بطور تاکتیکی کمی گشاد میکنند تا چند نفر هم ادم صاف وساده داخل شود ما اگر خیلی هالو باشیم وحداقل قضیه را اینطور ببینیم امثال نادران ها از این قماشند والا نماینده ای که از ابتدای ورود خود صدمیلیون تومان دستخوش میگیرد باید از رئیسش هم تبعیت کند که جانباز ملتجی به مجلس را انقدر بدواند که از جانش سیر شود وخودرا بسوزاند انوقت از تریبون خانه ملت پیش چشم ۷۰ میلیون با وقاحت انرا دیوانه معتاد وزندان رفته معرفی کند فقط این حادثه شخصیت این مجلس را بر ملا میکند ایا کسی از این نمایندگان از این ادم پرسید بیچاره اگر دیوانه بود چرا توی خانه اش خود را نکشت ؟ واگر زندان رفته بود پس بحکم قانون هم ازاد شده بود بشما چه مربوطه ؟ مجلسی که هنوز صنار بکسی بابت هدفمند کردن یارانه ها به احدی نداده سر درامد حاصل از گران کردن خدمات یعنی بالای جیب مردم دارد با با دولت یقه درانی میکند این میگوید از بابت درامد ها اینقدر مال تو اینقدر مال من وان یکی بالعکس حالا ما با اظهارات اقای نادران چه باید فکر بکنیم این حرفها هم با نهیبی از بالا به خفگی مبدل میشود مثل صدها مورد دیگر موارد بسیار خلاف قانون که این مجلس لیاقت رسیدگی بان را ندارد مثل تصویب عمومیشان از سلب حق تحقیق وتفحص خودشان از خبرگان رهبری شورای نگهبان وغیره مجلسی که خودش از خودش سلب حق تحقیق میکند این حرفها برایش گنده گوئی نیست ؟؟ !!