Saturday, 18 July 2015
09 December 2021

«تعویق پروازها از مالزی به اروپا تا اطلاع ثانوی»

2010 April 17

رادیو کوچه

با توجه به فوران آتشفشانی در ایسلند آسمان اکثر کشورهای اروپایی را ابری از خاکستر فرا گرفت که باعث لغو تمام پروازهای داخل اروپا و حتا پروازهای کشورهای آسیایی و آمریکایی به اروپا شد مالزی نیز از این قاعده مستثنا نبود و طی بیانیه‌ایی پروازهای جای‌گزین خود را نیز اعلام کرد.

شرکت‌های هوایی مالزی به دلیل وجود ابری از خاکستر در آسمان کشورهای اروپایی که بر اثر فوران آتشفشان در ایسلند بوجود آمد تمام پروازهای روزهای پنج‌شنبه و جمعه خود به اروپا را لغو کردند‌.

به نقل از استار دیلی سازمان هواپیمایی مالزی اعلام کرد: «پروازهای پنج‌شنبه و جمعه به مقصد پاریس، آمستردام و لندن دوباره در روزهای شنبه و یک‌شنبه برنامه‌ریزی شد.»

پرواز کوالالامپور به پاریس، لندن و آمستردام ، که به ترتیب برای ساعت‌های 11:35 ، 11:40 و 11:55 در تاریخ پنج‌شنبه برنامه‌ریزی شده بود، هم اکنون در همان ساعت‌ها روز شنبه انجام خواهد شد.

و به همین ترتیب، پرواز کوالالامپور به لندن ساعت 10 صبح روز جمعه به همان ساعت روز یک‌شنبه انتقال یافت.

مالیشیا ایرلاین (یکی از شرکت‌های هواپیمایی مالزی) به کسانی که تاریخ پروازشان در این روزهاست توصیه کرد حتمن برای اطلاع از پرواز خود به وب سایت www.malaysiaairlines.com مراجعه و یا با تلفن 1300-88-300 تماس بگیرند.

این شرکت هم‌چنین مشتریان خود را تشویق کرد تا برای سهولت اطلاع‌رسانی از طریق اس‌ام‌اس با دادن شماره موبایل خود در سایت ثبت نام کنند.

پرواز ایراشیا (یکی از شرکت‌های هواپیمایی مالزی) ‌نیز به فرودگاه استانستد لندن تا اطلاع ثانوی به تعویق افتاد.

این در حالی است که شرکت‌های هوایی سنگاپور و امارات نیز تمام پروازهای خود از کوالالامپور به مقصد اروپا را لغو کردند و اعلام داشتند که مشتریانشان برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت شرکت مراجعه کنند.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , ,