Saturday, 18 July 2015
16 May 2021
گروه فیس‌بوکی«Boobquake»:

«بدن زنان عامل زلزله نمی‌شود»

2010 April 24

واحد ترجمه / رادیو کوچه

درپی سخن‌رانی امام جمعه موقت تهران در مورد این‌که اگر زنان پوشش خود را رعایت نکنند باعث زلزله می‌شوند، و هم‌چنین اظهارات آیت‌اله جنتی که فقط کسانی که اهل دل باشند زمان زلزله را می‌توانند تشخیص دهند، تعدادی از زنان با تشکیل گروه «Boobquake» در فیس بوک می‌خواهند با عریان‌شدن، خودشان را در این دوشنبه نشان دهند تا ثابت کنند که او در اشتباه است.

ایران یکی از کشور‌های زلزله خیر در دنیا به شمار می‌رود ولی صحبت‌های امام جمعه در مورد علت زلزله باعث شده که مردم متعجب شوند.

حجت‌الاسلام کاظم صدیقی می‌گوید: «بسیاری از زنانی که درست لباس نمی‌پوشند، باعث گم‌راه کردن مردان، آلوده‌کردن پاک دامنی و رواج زنا در جامعه می‌شوند که این نتیجه‌اش زیاد شدن زلزله است.»

به‌خاطر این‌که به وی ثابت کنند که اشتباه می‌کند بیش از 30،000 زن برای پیوستن به گروه Boobquake در فیس بوک ثبت نام کردند.

این‌کار از جنیفر مک کربت، که می‌خواست حرف حجت‌الاسلام صدیقی را به‌طور علمی آزمایش کند، شروع شد که از هزاران زن خواست برای این‌که ببینند آیا زمین‌لرزه‌ای رخ می‌دهد خود‌شان را به نمایش بگذراند.

او می‌گوید: «من در دوشنبه 26 آوریل باز‌ترین لباسم را می‌پوشم. بله همانی را که برای یک شب در شهر در نظر گرفتم. هم‌چنین من از بقیه زنانی که در این مورد شک دارند خواستم  که به من بپیوندند و قدرت ماورای‌طبیعی بدن‌هایشان را درک کنند. به‌طور خلاصه این شکل ترجیح داده‌شده‌ای از گستاخی است. با ترکیب نیرو‌های بدنی‌مان ما بی‌شک باید زلزله‌ای را به‌وجود بیاوریم. اگر نشد صدیقی باید دلیل منطقی بیاورد که چرا زمبن‌لرزه بوجود نیامده است.»

درخواست وی به‌نظر می‌آید که با موفقیت هم‌راه باشد، چون که هزاران نفر مشتاق قول داده‌اند که بدن خود را نشان دهند.

یکی از اعضای گروه بنام روبکا هوگان بلند می‌گوید: «معلومه که آره. اینا قدرت دارن» و جفری لاو نیز اشاره دارد که: «‌ما بیشترین تلاشمان را برای بهتر کردن گروه «Boobquake» انجام می‌دهیم.»

تد تورن هیل – 22 آوریل 2010

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , 

۱ Comment


 1. سید محمد
  1

  خیلی مسخره اید
  منظور ایشان این است که یکی از عوامل مهم بلای زلزله گناه بی عفتی است
  نه اینکه هرجا بی عفتی رخ داد سریعا زلزله می آید
  البته برخی مواقه این سرعت وجود داشته اما خدا گاهی مهلت می دهد و گاهی نمی دهد
  از خدا بترسید و به حرف او گوش کنید
  استغفر الله