Saturday, 18 July 2015
27 November 2021
پیش‌گویی مرد فیلیپینی:

«ده روز دیگر در خاورمیانه جنگ خواهد شد»

2010 April 24

این خبر در بخش شایعه رادیو کوچه فرار دارد و رادیو کوچه صحت و سقم آن را تایید نمی‌کند.

یک پیش‌گوی فیلیپینی که بانام مستعار «دوک پونتالانگیت» ادعای پیش‌گویی حوادث مهم در جهان را دارد، پیش‌گویی کرده است که جنگی در خاورمیانه در می ۲۰۱۰ (‌۱۰ روز دیگر) روی خواهد داد که به عنوان مقدمه یک جنگ جهانی گسترده تمامی جهان غرب را در برابر اتحاد جهان اسلام و کمونیست درگیر خود خواهد ساخت‌.

به گزارش عصر ایران و به نقل از وبلاگ «Before Its News» این پیش‌گوی فیلیپینی در ماه فوریه سال جاری میلادی (‌سه ماه پیش‌) پیش‌گویی کرده بود که جنگی بزرگ در منطقه خاورمیانه‌ (‌در می ۲۰۱۰- نیمه اردیبهشت ۱۳۸۹) روی خواهد داد که سرنوشت منطقه و جهان را عوض خواهد کرد‌.

این پیش‌گوی فیلیپینی در شرح جدیدی بر این پیش‌گویی خود ضمن تاکید بر صحت پیش‌گویی خود جزییات بیشتری از این جنگ را تشریح کرده است‌.

وی گفته است که در این جنگ کشورهایی چون روسیه‌، چین‌، ایران‌، سوریه‌، لبنان‌، ترکیه‌، عربستان‌سعودی‌، اردن و بسیاری از کشورهای اسلامی درگیر خواهند شد‌.

پونتالانگیت در ادامه ادعاهای خود می‌گوید که این جنگ مقدمه‌ای برای جنگ جهانی سوم است و به فاصله ۱۳ هفته پس از آغاز جنگ خاورمیانه جنگ جهانی سوم شعله‌ور خواهد شد‌.

وی مدعی است که پس از این جنگ جهانی (‌که روسیه‌، چین و جهان اسلام در یک سو و غرب – آمریکای شمالی و اروپا – در سوی دیگر خواهند بود‌) غرب به لحاظ اقتصادی و نظامی تضعیف خواهد شد‌.

وی مدعی است ۱۳ روز پس از شعله‌‌ور شدن و گسترده‌شدن جنگ در خاورمیانه‌، یک بمب هسته‌ای مهیب در یکی از شهرهای بزرگ ایالات متحده آمریکا منفجر خواهد شد که ویرانی گسترده‌ای به‌بار خواهد آورد‌.

وی هم‌چنین مدعی شده است که پرزیدنت اوباما ترور خواهد شد و گلوله‌ای که او را هدف قرار می‌دهد مسیری «ال مانند» را طی خواهد کرد‌.

این پیش‌گوی مسیحی ادعا کرده است که با مریم مقدس ارتباط دارد و پس از این‌که پیش‌گویی‌های او به حقیقت پیوست او نام و هویت واقعی خود را آشکار خواهد کرد‌.

منبع

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , ,