Saturday, 18 July 2015
13 May 2021

«افزایش فشار‌ها در برابر جریان قانون‌خواه ملت»

2010 April 27

مهدی کروبی از رهبران مخالف نظام‌ با هشدار نسبت به راه‌اندازی موج جدید «جنگ روانی» از سوی افراطیون، گفت که مخالفان با افزایش فشار‌ها مقاوم‌تر خواهند شد.

آقای کروبی در دیدار با جمعی از نمایندگان ادوار مجلس شورای اسلامی با اشاره به فشارها به نمایندگان مجلس تصریح کرد: «ایستادگی در برابر قانون شکنی و تلاش در جهت بازگشت کشور به قانون اساسی، بی‌شک آن‌ها (افراد افراطی)‌ را به زانو در خواهد آورد و پیروزی را نصیب ملت خواهد ساخت.»

این رهبر اصلاح‌طلب هم‌چنین هشدار داد نشانه‌هایی از افزایش فشار‌ها در برابر «جریان قانون‌خواه ملت» وجود دارد، اما «هر چقدر فشارها را بیشتر کنند، ما نیز بیشتر مقاومت کرده و انسجام بیشتری خواهیم یافت.»

به گفته آقای  کروبی، افراطیون قصد دارند با راه‌اندازی جنگ روانی فضایی ایجاد کنند که «افراد از یک‌دیگر بترسند» و حتا قصد دارند اقدام فیزیکی علیه وی و میرحسین موسوی بکنند.

رییس مجلس اصلاحات در ادامه به طرف‌داران جنبش سبز توصیه کرد برای مقابله با این «جنگ روانی»، تلاش‌های خود برای آگاهی‌بخشی را افزایش دهند.

مهدی کروبی با اشاره به فشار‌ها برای ترساندن نمایندگان مجلس اظهار داشت: «متحیر و متعجب و متاسفم از آن‌که شان نمایندگان مجلس را این‌گونه پایین می‌آورند که حق دیدارهای معمولی نمایندگان را از آنان سلب کنند.»

وی در پایان تصریح کرد: «در تلاشند که با ایجاد جو رعب و تهدید، نمایندگان را بی‌خاصیت جلوه داده و مجلس را فرمایشی کنند.»

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , ,