Saturday, 18 July 2015
05 December 2021

«دیدار میرحسین موسوی و مهدی کروبی»

2010 April 27

میرحسین موسوی از رهبران مخالف دولت ایران روز گذشته (دوشنبه) به دیدار مهدی کروبی از دیگر رهبران اصلاح‌طلب رفت.

به گزارش سحام‌نیوز – ارگان حزب اعتماد ملی- در این دیدار یک ساعته مسایلی هم‌چون سیاست داخلی و خارجی کشور، وضعیت زندانیان سیاسی و حوادث و رخدادهای اخیر مملکتی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

در این دیدار ابتدا مهدی کروبی با آرزوی سال عزت و آزادی برای مردم ایران از خدا خواست تا آزادی هرچه زودتر زندانیان سیاسی را فراهم کند.

میر حسین موسوی نیز با انتقاد از سیاست‌های موجود در کشور آن را «باری به هر جهت» خواند و افزود: «در حال حاضر در زمینه ساختاری برنامه‌ای دقیق و روشن نداریم و باید برای دراز مدت فکری نمود. شرایط حکومت طوری شده است که همه را توطئه‌گر تصور می‌کند و دچار نوعی توهم توطئه گردیده است.»

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=N0vt8hq3ci0&feature=player_embedded[/youtube]

به گفته‌ی آقای موسوی وضعیت اقتصادی،مسایل داخلی و فساد از جمله مشکلات روز کشور است.

در ادامه این دیدار مهدی کروبی  ضمن تایید سخنان میرحسین موسوی، اظهار داشت: «متاسفانه اعمالی که این افراد بر سر مردم می آورند با نام اسلام است و این رفتارها باعث میشود به اسلام ضربه وارد می‌شود.»

در پایان این دیدار  نیز مهدی کروبی و میرحسین موسوی نسبت به برگزاری راهپیمایی مردمی در روز ۲۲خرداد بر اساس اصل ۲۷ قانون اساسی و طبق ماده ۳۰ ، ۳۱ و ۳۲ آیین‌نامه اجرایی قانون احزاب، تاکید کردند و از همه گروه‌ها، تشکل‌ها و احزاب اصلاح‌طلب خواستند تا درخواست‌شان را در همین زمینه به وزارت کشور ارسال نمایند.

مشروح کامل این دیدار را از این‌جا بخوانید.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , ,