Saturday, 18 July 2015
27 November 2021

«ادامه فعالیت سازمان مجاهدین انقلاب و جبهه مشارکت»

2010 April 28

سازمان مجاهدین انقلاب و جبهه مشارکت با انتشار نامه‌ای جداگانه  خطاب به دبیر کمیسیون ماده ۱۰ احزاب‌ اعلام کردند که  براساس قانون، به فعالیت‌های خود ادامه خواهند داد.

محمد سلامتی، دبیر کل سازمان مجاهدین انقلاب و محسن صفایی‌فراهانی، رییس هیت اجرایی جبهه مشارکت، در نامه خود ضمن ابراز تاسف از این‌که نماینده‌ای از این احزاب، برای ارایه توضیحات به کمیسیون ماده 10 دعوت نشدند تاکید کردند تا دریافت حکم از طرف مرجع قضایی مبنی بر ممنوعیت فعالیت این احزاب به کار خود ادامه خواهند داد.

محسن صفایی‌فراهانی، رییس هیت اجرایی جبهه مشارکت در نامه خود آورده است که در پاسخ به اخطارها و ادعاهای «کلی و غیر‌مستند» این کمیسیون در مرداد ماه سال گذشته «جوابیه قانونی» خود را فرستاده است.

هم‌چنین محمد سلامتی دبیر سازمان مجاهدین انقلاب در نامه خود، خواستار رسیدگی این اتهام‌ها در «دادگاه صالحه با حضور هیت منصفه» شده است.

آقای سلامتی در نامه خود نوشته است: «اگر چنین دادگاهی با هیت منصفه مستقل تشکیل شد، آن‌گاه سازمان می‌داند در برابر دولتی که به داشتن گرایش‌های ضدحزبی، برخوردهای سیاسی و غیرقانونی با مخالفان و منتقدان خود شهره است، چگونه از خود دفاع کند.»

گفتنی است کمیسیون ماده ۱۰ احزاب، هفته گذشته خواستار توقف فعالیت این دو حزب تا «تعیین تکلیف پرونده آن‌ها در مرجع قضایى» شده است.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , 

۱ Comment

  1. 1

    wh0cd5150054 Cheap Viagra