Saturday, 18 July 2015
09 December 2021

«‌سو‌قصد به احمد معتمدی، وزیر ارتباطات سابق»

2010 May 03

گزارش‌ها از تهران حاکی است که صبح امروز (دوشنبه) وزیر ارتباطات دولت محمد خاتمی در دانشگاه امیرکبیر تهران مورد سو‌قصد قرار گرفته است.

احمد معتمدی وزیر ارتباطات دولت محمد خاتمی و از اساتید دانشگاه پلی تکنیک تهران (صنعتی امیرکبیر)، صبح روز دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ماه، توسط فرد ناشناسی مورد حمله با قمه قرار گرفت و مجروح شد.

به گزارش خبرگزاری مهر فرد مذکور که حدود 43 سال داشت صبح امروز در طبقه هفتم دانشگاه با قمه به آقای معتمدی حمله کرد و وی را مجروح ساخت.

تارنمای تحول سبز  گزارش داد که ضارب به هیچ وجه قصد فرار و یا گریز را نداشت  و در حالی که به راحتی توانسته بود با یک قمه بزرگ به طبقات بالایی دانشگاه وارد شود با غلاف کردن سلاح سرد خود بشکل کاملن آرام قصد خروج از دانشگاه را داشت که با واکنش تند اساتید، نگهبانان جلوی خروج وی را گرفتند .

گفته می‌شود که علت حمله این فرد مسلح و انگیزه وی مشخص نیست اما تارنمای جرس گزارش داد که ضارب «به کسانی که دست‌گیرش کرده‌اند، گفته که به حسابتان خواهم رسید.»

آخرین خبرها حاکی از آن است که  آقای معتمدی جهت انجام عمل جراحی به بیمارستان منتقل شد و انتظامات دانشگاه در حال راضی کردن اساتید و دانشجویان می‌باشد تا بگوید این حمله سیاسی نبوده است و از تحصن و اعتراضات احتمالی جلوگیری کنند.

لازم به ذکر است فرزندان دکتر معتمدی در جریان حوادث پس از انتخابات ریاست جمهوری بازداشت شده بودند.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , ,