Saturday, 18 July 2015
16 May 2021

«دست‌گیری مظنون بمب‌گذاری نیویورک در فرودگاه کندی»

2010 May 04

رادیو کوچه

صبح امروز مقامات امنیتی نیویورک از دست‌گیری یکی از مظنونین حادثه بمب‌گذاری ناموفق شنبه شب در میدان تایمز این شهر خبر دادند.

به گزارش سی ان ان صبح امروز (سه‌شنبه) یکی از مظنونی که در این بمب‌گذاری شرکت داشته است در حال خروج از طریق فرودگاه «جان‌اف‌کندی» در شهر نیویورک توسط پلیس فرودگاه شناسایی و قبل از پرواز بازداشت‌ شد.

«فیصل شهزاد» خریدار خودروی نیسانی است که در این بمب‌گذاری مورد استفاده قرار گرفته است. بازرسان تیم تحقیق بر این باورند که فیصل یکی از عاملان این بمب‌گذاری در میدان تایمز واقع در مرکز شهر نیویورک است.

به نقل از همان منبع، نیروهای امنیتی این بمب‌گذاری را یک حرکت تروریستی دانسته‌اند. لازم به یادآوری است تحقیقات پلیس هم‌چنان بر روی خودروی کشف شده برای یافتن موارد دیگر مانند اثر انگشت جهت شناسایی عامل یا عاملان این اتفاق ادامه دارد.

پیش از این در شنبه شب گذشته با شناسایی دوربین‌های مدار بسته در میدان تایمز نیویورک اتومبیلی مورد شک قرار گرفته بود که با بررسی ماموران امنیتی و پلیس مواد انفجاری از داخل آن کشف شد. کارشناسان اشاره دارند که این بمب به دلیل اشکال فنی در زمان مقرر منفجر نشده است.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , ,