Saturday, 18 July 2015
07 December 2021

«اراذل و اوباش یک هفته مهلت دارند توبه کنند»

2010 May 06

فرمانده انتظامی تهران بزرگ  از شناسایی و برخورد با  اراذل و اوباش خبر داد و اعلام کرد که آن‌ها یک هفته مهلت دارند تا توبه کنند.

به گزارش ایسنا، حسین ساجدی‌نیا ‌با بیان این‌که مرحله اول طرح برخورد با اراذل و اوباش در سال ۸۹ در تهران آغاز شده است، تصریح کرد: «اراذل و اوباشی که با آن‌ها برخورد نشده است، تنها یک هفته فرصت دارند تا ضمن توبه، خود را به پای‌گاه‌های اطلاعاتی پلیس معرفی کنند.»

وی افزود: «پذیرش توبه این افراد نیازمند تایید معتمدان محل، روحانیون، مجموعه بسیج و شورایاران خواهد بود.»

به گفته‌ی آقای ساجدی‌نیا در صورتی که این افراد توبه نکرده و به اقدامات خود ادامه دهند، پلیس طی چند روز آینده با تمامی آن‌ها به شدت برخورد خواهد کرد.

حسین ساجدی‌نیا  با بیان این‌که «این طرح به زودی در سایر شهرهای کشور نیز اجرا می‌شود»،  خاطر نشان کرد: «افرادی که توسط ماموران یگان ویژه در نخستین شب طرح جمع‌آوری اراذل و اوباش در تهران مورد برخورد قرار می‌گیرند، سطح یک بوده و در سطح دو کلانتری‌ها نسبت به برخورد با این افراد اقدام خواهند کرد.»

گفتنی‌ست مرحله اول طرح «برخورد اراذل و اوباش» با کمک ماموران یگان ویژه  شام‌گاه سه‌شنبه در تهران آغاز شد.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , 

۱ Comment

  1. 1

    شک نکنید این هشدار یک هشدار دوستانه و برنامه ریزی شده است تا حدی که می توان ادعا کرد اسم رمزی مشترک و پیامی در قالب رمز است. ناجا در آستانه سالروز اعتراضات و تابستان پیش رو این طرح را برای ساماندهی ارازل و اوباش اجرا خواهد کرد تا در سرکوب ها و بازداشتگاه ها به خوبی مورد استفاده قرار گیرند . فراموش نکنیم که یکی از محکومان دادگاه غیر علنی جنایات کهریزک یکی از ارازل مثلن محبوس در آنجا اعلام شده .