Saturday, 18 July 2015
05 December 2021

«قهرمانی سپاهان در روز شکست پرسپولیس»

2010 May 07

رادیو کوچه

هفته سی و سوم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران روز پنج‌شنبه با برگزاری 9 دیدار به طور همزمان برگزار شد.
در بازیهای این هفته سپاهان با پیروزی مقابل پیکان بطور رسمی قهرمان لیگ نهم شد. استقلال پیروز شد. پرسپولیس شکست خورد و ذوب‌آهن متوقف شد.
به گزارش ایسنا، در رقابت‌های این هفته، استقلال تهران موفق شد در دقیقه 3 + 90، توسط فرهاد مجیدی با نتیجه یک بر صفر راه آهن شهرری را شکست داده و با 58 امتیاز، به مکان دوم جدول رده‌بندی صعود کند.
پرسپولیس تهران در مشهد با نتیجه 3 بر یک از ابومسلم شکست خورد. ذوب آهن با تساوی یک بر یک برابر فولاد خوزستان متوقف شد، استیل آذین نیز در خانه با تساوی یک بر یک برابر مس کرمان متوقف شد. شاهین در خانه مقاومت سپاسی با یک گل به پیروزی دست یافت. سپاهان در اصفهان با حساب دو بر یک پیکان قزوین را شکست داد. سایپا 3 بر صفر از سد پاس همدان گذشت. صبای قم در خانه ملوان، با نتیجه سه بر یک این تیم را شکست داد و دیدار تیم‌های تراکتورسازی تبریز و استقلال اهواز با نتیجه دو بر یک به سود تراکتور به پایان رسید.
بدین ترتیب تیم‌های سپاهان اصفهان ذوب‌آهن اصفهان و استقلال تهران سهمیه حضور در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا را از آن خود کردند و تیم‌های ابومسلم مشهد و استقلال اهواز به همراه یکی از تیم‌های پاس همدان مقاومت سپاسی شیراز و راه‌آهن تهران به دسته اول لیگ ایران سقوط کردند.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: ,