Saturday, 18 July 2015
07 December 2021

«گزیده اخبار مطبوعات شنبه ایران»

2010 May 08

سینا / رادیو کوچه

مهم‌ترین عنوان‌های مطبوعات امروز ایران:

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

«تاکید مراجع تقلید بر استقلال حوزه‌های عملیه» تیتر اول روزنامه اطلاعات است. عنوان دیگر این روزنامه «سقوط 13 دلاری بهای نفت در بازارهای جهانی» است.

روزنامه کیهان از «تامین امنیت کشتی‌رانی در دریای عمان و تنگه هرمز» خبر داد. «نمایندگان 15 کشور عضو شورای امنیت در ضیافت شام وزیر خارجه ایران» نیز از جمله اخبار منتشر شده در کیهان است.

«ایران در مرحله حذف فلج اطفال و سرخک» عنوان اصلی روزنامه جمهوری اسلامی است که به نقل از وزیر بهداشت ایران آورده شده است. «عملیات موفق جنگ الکترونیک در سومین روز رزمایش» نیز تیتر دیگر این روزنامه است.

روزنامه همشهری با اعلام این‌که مسوولیت بانک مرکزی به مرکز آمار واگذار می‌شود تیتر «تلاش دولت برای تغییر مرجع محاسبه و اعلام نرخ تورم» را در صدر اخبار خود منتشر کرده است.

روزنامه جام‌جم به نقل از دادستان کل کشور از صدور حکم یک‌صد مفسد اقتصادی خبر داده است. «دولت انگلیس در آستانه سقوط» تیتر دیگر این روزنامه است.

روزنامه ایران گزارشی در خصوص «ارزیابی مثبت ایران از پیشنهادهای هسته‌ای» منتشر کرده است.

خبر صدور کارت اعتباری 5 میلیون ریالی نیز به نقل از معاون وزیر اقتصاد از دیگر اخبار مهم منتشر شده در ایران است.

«انتقاد آیت‌اله جوادی آملی از حجت‌الاسلام‌هایی که خود را آیت‌اله می‌نامند» عنوان برجسته روزنامه ابتکار است.

و در پایان روزنامه تهران امروز در صدر اخبار خود از «افزایش قدرت وام‌دهی بانک‌ها» خبر داده است. «بازگشت 20 هزار میلیارد تومان به بیت‌المال» از اخبار دیگر این روزنامه به نقل از مصطفا پورمحمدی آورده شده است.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , ,