Saturday, 18 July 2015
23 November 2020

«گزیده اخبار مطبوعات سه‌شنبه ایران»

2010 May 11

سینا / رادیو کوچه

مهم‌ترین عنوان‌های مطبوعات امروز ایران:

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

روزنامه همشهری مهم‌ترین موضوع خود را به دیدار رهبر جمهوری اسلامی با جمعی از دست اندرکاران تولید و انتشار کتاب (دا) اختصاص داد و به نقل از وی  نوشت:«عرصه فرهنگ،عرصه جهاد است».

«84 کشته و 20 زخمی در حمله هماهنگ در عراق» هم تیتر دیگر این روزنامه است.

روزنامه جام جم نیز از «انهدام 3 میلیون سی‌دی غیر مجاز‌» خبر داد .

روزنامه ایران به نقل از احمدی‌نژاد در آیین تجلیل از استادان و دانشجویان نوشت: «قطع‌نامه علیه ایران، اوباما را به یک مسیر غیر‌قابل بازگشت می‌برد».

این روزنامه هم‌چنین با اشاره به دیدار آیت‌اله خامنه‌ای با دست‌اندرکاران تولید کتاب «دا»  به نقل‌ از وی نوشت: «در تاریخ‌نگاری انقلاب باید غفلت‌ها جبران شود».

روزنامه شرق هم به نقل از آیت‌اله هاشمی رفسنجانی نوشت: «هنوز به کلیات ارایه شده در نماز جمعه معتقدم».

روزنامه آفتاب عنوان اصلی امروز خود را به نقل از یکی از اعضای جامعه روحانیت مبارز نوشت: «کشور با یک جریان قابل اداره نیست».

روزنامه اطلاعات هم از «گردهمایی بزرگ سرمایه‌گذاران ایرانی مقیم خارج  در شیراز» خبر داد.

«راه‌برد فرهنگ با دستور پیش نمی‌رود» عنوان مهم دیگری است که این روزنامه به نقل از رهبر جمهوری اسلامی ایران به آن اشاره کرده است.

روزنامه کیهان هم در پی کشمکش‌های فراوان حزب جدید عراق با کشورهای همسایه نوشت: «هشدار حزب نوری مالکی به عربستان، در امور داخلی عراق دخالت نکنید».

«بر اساس اعلام‌نظر هیت منصفه مطبوعات، کیهان از اتهامات وارده تبرئه شد»، موضوع دیگری بود که این روزنامه به آن اشاره کرده است

و در پایان روزنامه دنیای اقتصاد تیتر اول خود را این‌گونه نوشت: «پیشنهاد‌های کاربردی کمیته ملی قیمت تمام شده ارایه‌شد، مسیر عملیاتی کاهش قیمت‌ها».

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , ,