Saturday, 18 July 2015
16 May 2021

«اکران فیلم گربه‌های‌ایرانی در سالن امورخارجه پاریس»

2010 May 15

فیلم سینمایی «گربه‌های ایرانی» به کارگردانی بهمن قبادی بنا به دعوت «برنارد کوشنر» وزیر امور خارجه فرانسه در حضور پانصد تن از میهمانان ویژه ازجمله مسوولین فرهنگی، سیاست‌مداران و رسانه‌های خبری فرانسه به هم‌راه مشاوران «کوشنر» در سالن سینمای وزارت امورخارجه در پاریس به نمایش درآمد.

«برنارد کوشنر» در آغاز این فیلم بهمن قبادی کارگردان ایرانی را به عنوان فیلم‌سازی «توان‌مند و نوگرا»  به تماشاگران معرفی کرد.

وی در پایان فیلم ضمن ابراز خرسندی از نمایش فیلم ‌«گربه‌های ایرانی» اظهار داشت: «آقای قبادی بدون اشاره مستقیم به مقوله سیاست ما را به قلب تهران بزرگ و مردم سخت‌کوش و هنرمند و با فرهنگش برد.»

هم‌چنین در پایان این مراسم  بازیگران جوان و موسیقی‌دانان فیلم سینمایی «گربه های ایرانی» قطعاتی از موسیقی فیلم را اجرا نمودند.

فیلم سینمایی گربه‌های ایرانی  محصول کشور ایران با فیلم‌نامه مشترکی از بهمن قبادی، و رکسانا صابری است که به صورت بدون مجوز و زیرزمینی در این کشور ساخته شده‌است. نگار شقاقی، حامد بهداد، اشکان کوشان‌فر و سروش لشکری و چند تن دیگر از نوازنده‌ها و خواننده‌های موسیقی زیرزمینی ایرانی در سبک رپ و راک از بازیگران این فیلم هستند.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , ,