Saturday, 18 July 2015
02 December 2021
سخن‌گوی باشگاه پیام خراسان:

«‌مگسان دور شیرینی در این باشگاه زیاد هستند»

2010 May 18

رادیو کوچه

در پی برکناری سخن‌گوی باشگاه پیام خراسان وی با انتقاد شدید از مالک این باشگاه اظهار داشت که از مدت‌ها پیش خواستار جدایی از باشگاه پیام بوده است.

به گزارش ایسنا، ‌مسعود حکم‌آبادی روز سه‌شنبه ضمن ابراز خوشحالی از جدا شدن از باشگاه پیام خراسان تصریح کرد: «روز اول فقط به خاطر صلاحی با مبلغ قرارداد اندکی به پیام آمدم، اما از بدو ورود صفایی و با اطلاعاتی که از وی به دستم رسید متوجه شدم که ادامه کار با وی ممکن نیست. این موضوع را به صلاحی هم گفتم اما باز به من اجازه ترک کار نداد.»

وی افزود: «تا این لحظه نه تنها ریالی از مبلغ قراردادم پرداخت نشده که حتا دو برابر آن را از جیب شخصی‌ام هزینه کرده‌ام و به من نداده‌اند در حالی که مگسان دور شیرینی که در این باشگاه زیاد هستند، پول‌های میلیونی از صفایی گرفته‌اند و حالا حداقل با این اخراجم به حق و حقوقاتم می‌رسم.»

به گفته‌ی آقای حکم‌آبادی با ورود صفایی مدیرعامل جدید این باشگاه وضعیت پیام بدتر از پیش شد و حاشیه‌های آن آغاز شد.

وی در پایان اظهار داشت: «حضور من در پیام با توجه به حضور صفایی به شدت برای من بد تمام شد، دوستان رسانه‌ای من در مقابل من جبهه گرفتند و بارها مجبور شدم به خاطر صفایی مقابلشان بایستم و حتا دروغ بگویم. حالا هم ضمن عذرخواهی از تمام هم‌کاران رسانه‌ای در انتظار روزی هستم که در محضر خداوند به آن‌چه در پیام به من گذشته اعتراف کنم و طلب بخشش نمایم.»

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , ,