Saturday, 18 July 2015
01 December 2021

«‌نتایج هفته پایانی رقابت‌های لیگ‌ برتر ‌ایران»

2010 May 19

هفته سی و چهارم و پایانی رقابت‌های فوتبال لیگ برتر ایران از روز گذشته (سه‌‌شنبه) با برگزاری شش دیدار در شهرهای مختلف ایران آغاز شد.

روز سه‌شنبه و در هفته پایانی این مسابقات تکلیف سومین تیم سقوط کننده به لیگ دسته اول مشخص شد و تیم فوتبال مقاومت سپاسی شیراز با تساوی بدون گل در برابر تیم راه‌آهن تهران به دسته اول سقوط کرد.

هم‌چنین دیدار تیم‌های پرسپولیس تهران و سپاهان اصفهان که پیش از این به گفته کارشناسان از اهمیت فراوانی برای مربیان این دو تیم هم‌راه بود با نتیجه مساوی یک بر یک خاتمه یافت.

در دیگر دیدارها پاس با تراکتورسازی و صبای قم با سایپا و استقلال اهواز با استیل آذین با نتایج مشابه مساوی به کار خود پایان دادند. شاهین بوشهر نیز با یک گل مغلوب فولاد خوزستان شد.

در روز پایانی این مسابقات امروز و از ساعت 18 به وقت ایران سه بازی دیگر برگزار خواهد شد تا پرونده لیگ نهم فوتبال ایران بسته شود.

بر اساس اعلام برنامه مس کرمان میزبان ابومسلم مشهد است. ذوب‌آهن اصفهان میزبان ملوان انزلی است و در تهران نیز پیکان به مصاف استقلال تهران می‌رود.

هم‌اکنون در جدول ر ده‌بندی سپاهان با 66 امتیاز قهرمان نهمین دوره لیگ برتر فوتبال ایران شناخته شده است و تیم‌های استقلال و ذوب‌آهن در مکان‌های بعدی جای دارند.

در انتها نیز تیم‌های استقلال اهواز، ابومسلم مشهد و مقاومت سپاسی شیراز به دسته یک سقوط کردند.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , ,