Saturday, 18 July 2015
19 September 2021

«ایران در نمایشگاه بزرگ تجارت جهان اسلام»

2010 June 03

رادیو کوچه

نمایش‌گاه بزرگ تجارت جهان اسلام طی روزهای ۴ تا ۶ ژوئن (۱۴ تا ۱۶ خرداد) در مرکز تجارت جهانی پوترا در کوالالامپور برگزار شود.

براساس بیانیه برگزار‌کنندگان، این نمایش‌گاه محفلی برای تاجران، کارفرمایان و سرمایه‌گذاران و خریداران بین‌المللی از سراسر دنیا برای بررسی فرصت‌های سرمایه‌گذاری و تجارت مشترک قابل دست‌رس در جهان اسلام و دیگر کشورهای شرکت‌کننده فراهم می‌کند.

انتظار می‌رود بیش از ۴۰ هزار نفر از «نمایش‌گاه بزرگ مسلمانان ۲۰۱۰» که قرار است به صورت مشترک توسط مرکز تجارت بین‌الملل سازمان کنفرانس اسلامی و درگاه تجارت الکترونیکی پاکستان با حضور ایران در کوالالامپور برگزار شود دیدن کنند.

این مراسم هم‌چنین در برگیرنده یک همایش نیز خواهد بود که شرکت‌کنندگانی از کشورهای کانادا، اندونزی، عربستان، ایران، ترکیه، پاکستان برونئی، تایلند، سنگاپور، بنگلادش و مالزی خواهد داشت.

گفتنی است ایران نیز در این نمایشگاه غرفه‌ای را در اختیار دارد و شرکت‌های ایرانی مقیم مالزی در صورت تمایل به معرفی محصولات و فعالیت‌های خود می‌توانند نسبت به ارسال بروشور و کاتالوگ‌های خود به سفارت جمهوری اسلامی ایران جهت ارایه به بازدید‌کنندگان از غرفه مزبور اقدام نمایند.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , ,