Saturday, 18 July 2015
24 June 2021
گفت‌وگوی روز-احسان سلطانی

«گزارش غیر‌واقع، آماده‌ی مناظره‌ایم»

2010 June 12

اردوان روزبه/ رادیو کوچه

ardavan@koochehmail.com

«احسان سلطانی»، ستوان دوم اطلاعات سپاه شاغل در غرب تهران و سپاه فرودگاه‌های کشور‌ (‌فرودگاه امام‌) و نماینده کمیته تقویت و جلوگیری از تضعیف نظام در غرب تهران و هم‌چنین سپاه فرودگاه‌ها که اینک سخن‌گوی گروهی از فعالان خارج از کشور با عنوان «جمع یاران» نیز هست، یکی از کسانی بوده است که گاردین از اظهارات، اطلاعات و اسناد وی بهره برده است. اما در فیلم منتشر شده هیچ اسمی از نام‌برده آورده نشد است. آقای سلطانی اشاره می‌کند که این قبیل فیلم‌ها و گزارش‌های غیر‌واقع بیشتر می‌تواند ضربه‌ای به روشن‌گری‌های درون حاکمیت باشد.

این افسر اطلاعات که از ایران خارج شده است در خصوص گزارش گاردین به اردوان روزبه توضیح می‌دهد.

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

شما افسر اطلاعات سپاه و سخن‌گوی جنبش جمع یاران هستید. شما در فیلم گاردین حضور داشتید اما ما فیلم حضور شما را در گاردین ندیدیم. توافق شما با گاردین در ارتباط با تهیه‌ی این فیلم چه بوده است و چرا شما در این گزارش نبودید؟

گاردین با تیتر «ما می‌خواهیم دنیا وضعیت ایران را بداند» خبری را منتشر کرد که در حقیقت ما انتظار چنین خبری را نداشتیم. چرا که قرار نبود در این فیلم افراد حضور داشته باشند.  من از همین رادیو آقای «محمدحسین ترکمان» را به مناظره دعوت می‌کنم. او شخصیت غیر‌واقعی و جعلی دارد. مواردی که عنوان کرد با اطلاعاتی که در سپاه وجود دارد مطابقت ندارد. من با دلایلی عنوان می‌کنم که کارت او جعلی است. برنامه‌ای که قرار بود گاردین تهیه کند برنامه‌ای یک ساعته با نام «زندگی‌نامه‌ی شهید زنده» بود. این فیلم در رابطه با سردار مدحی بود که جانباز شیمیایی است و در زمان جنگ حضور داشته است.

من طبق دستور سردار مدحی از کشور خارج شدم و اطلاعات را به هم‌راه چند افسر اطلاعاتی دیگر از کشور خارج کردیم.

در فیلمی که گاردین از این شخص نشان می‌دهد از آن به عنوان کلنل(سرهنگ) یاد می‌شود. چه‌طور می‌شود یک فرد 23 ساله سرهنگ باشد.

در مورد کارت شناسایی او هم ابهام وجود دارد. کد کارت سپاه هشت رقمی است. کدهای نیروی مقاومت با 456 شروع می‌شود و خط فاصله ندارد. او در جای دیگری عنوان کرده بود که در حفاظت بیت رهبری مسوول چیدمان نیروها بوده است. و در جای دیگری اعلام می‌کند که در حفاظت ریاست جمهوری هم بوده است. این‌ها جدا از یکدیگرند. یک سرباز ساده‌ی سپاه هم می‌داند که سپاه حفاظت انصار‌المهدی وظیفه‌ی حفاظت از مجمع، قوه، مجلس، کابینه و ریاست جمهوری را برعهده دارد و سپاه حفاظت ولی امر هم مسوولیت حفاظت از بیت رهبری و جان رهبر را بر عهده دارد.

او گفته که مسوولیت چیدمان و آرایش نیروها را برعهده دارد که وظیفه‌ی معاونت عملیات است و وظیفه‌ی معاونت اطلاعات نیست. من گزارش کامل و جامعی نوشتم و حاضرم در هر دادگاهی ارایه دهم. اگر تا کنون کارت و حکمم را بنا به دستور سردار مدحی منتشر نکردم، تنها به دلیل این بود که چنین افرادی شخصیت‌سازی کاذب نکنند. و با نام و اطلاعات سپاه اخبار دروغین و کذبی به مردم ارایه ندهند. در این موضوع که حاکمیت جنایت کار است و مشکل دارد شکی نیست. اما این دورغ‌های بزرگ مردم را به راست‌های آینده بد بین می‌کند.

رژیم تاکتیکی را به نام «انتشار اطلاعات خوش‌بینانه» پیاده می‌کند که زمانی این اطلاعات منتشر می‌شود و پس از آن هم شخصیتی که این اطلاعات را داده می‌سوزانند. مردم نمی‌دانند چه کسی را باور کنند و چه کسی را باور نکنند. یک حالت ابهام و بی‌اعتمادی به‌وجود می‌آورند. من به نقل از ضمیمه‌ی 10 مقابله با اغتشاشات زیر نظر واحد جنگ روانی و رسالنه‌ی قرارگاه دفاعی روح‌اله می‌گویم که سند آن را داریم. قرارگاه روح‌اله یکی از زیر مجموعه‌های قرارگاه ثاراله است که وظیفه‌ی طرح مقابله‌ی نرم با تهدیدات را برعهده دارد.

دو ساعت و نیم فیلمی که گرفته شده را ما داریم و  با آقای «اگنس» هم صحبت کردیم و او به این‌که گاردین بازی خورده اذعان کرده است. می‌توانیم شماره‌ی او را بدهم و مردم با او تماس بگیرند. اداره‌ی تحقیقات آمریکا و انگلیس ساخت این فیلم را  به گاردین فیلم محول کرده و قرار شده بود فقط مصاحبه‌ی سردار مدحی منتشر شود.

من هم در این مصاحبه بودم اما منتشر نکردند و دلیل آن هم این است که می‌خواهند اخباری که دوست دارند را بشنوند. ما می‌خواهیم حقیقت را به مردم بگوییم. شاید دروغ‌های بزرگ در کوتاه مدت نقش مسکن را بازی کند و مردم را آرام کند اما در طولانی مدت به مردم و اعتماد آن‌ها ضربه می‌زند.

در فضایی که سانسور شدید خبری در ایران حاکم است، مردم در عطش شدید اطلاعاتی هستند، رسانه‌های داخل کشور اجازه‌ی انتشار اخبار را ندارند و اخبار یک سویه منتشر می‌کنند، روزنامه‌ها بسته می‌شوند، تنها رسانه‌های خارج از کشور باقی می‌مانند که نقش هدایت کننده را انجام می‌دهند. زمانی که این‌ها پیاده نظام و ماموران خود را می‌فرستند تا از زبان این رسانه‌ها دروغ‌ها را بگویند آن‌ها هم اعتبار خود را در نزد مردم از دست می‌دهند. اگر اخبار مستند را هم به مردم ارایه دهند باز هم مردم نسبت به آن‌ها بد‌بین می‌شوند.

من اجازه نمی‌دهم این آقای 23 ساله به عنوان سرهنگ مسایلی را مطرح کند. مردم عادی نمی‌توانند بپذیرند که فردی با این سن سرهنگ باشد و من تعجب می‌کنم گاردین چه‌طور چنین اشتباهی مرتکب شده است. گاردین چه‌طور می‌پذیرد که این فرد 23 ساله هم سرهنگ باشد و کار معاونت عملیات را انجام دهد، هم در اطلاعات سپاه باشد، هم ‌مسوول چیدمان تیم حفاظت خامنه‌ای‌، مسوول چیدمان تیم احمی نژاد و در شنود بیت رهبری باشد.

ما متن کاملی را در سایت‌های مختلف منتشر می‌کنیم. با آقای اگنس هم تماس خواهیم گرفت که این را به عنوان تکذیبیه در سایتی بگذارند. و باید تکلیف را مشخص کنند. اگر این فرد در اطلاعات سپاه است، من او را به مناظره‌ی اطلاعاتی دعوت می‌کنم. من چندین کد مدیریت سپاه را اعلام می‌کنم، او بگوید که این مدیریت‌ها با آن کدها چه کارهایی را انجام می‌داده‌اند.

من از مردم خواهش می‌کنم هشیار باشند و با دقت بیشتری به این اخبار نگاه کنند. جمهوری اسلامی می‌خواهد این فرد  پادزهر اطلاعاتی باشد که سردار مدحی در آینده خواهد داد. رژیم می‌خواهد بگوید  فردی که گاردین معرفی کرده جعلی است و سردار هم می‌تواند جعلی باشد.

احسان سلطانی ستوان دوم اطلاعات سپاه پاسداران و سخن‌گوی انجمی با نام جمع یاران است، این رابط اطلاعاتی در سپاه غرب تهران چندی است از کشور خارج شده و اینک متن زیر را در اختیار رادیو کوچه قرار داده است. برخی از کلمات و یا اشاره‌ها اگر چه بر خلاف مشی نوشتاری رادیو است اما به جهت رعایت امانت در نوشتار به همان شکل منتشر شده است‌. کوچه آماده درج هر پاسخ و یا برگزاری مناظره است.

آقای سرهنگ 23 ساله!

حاکمیت جنایت کار است، اما این دروغ‌های بزرگ مردم را به راست‌های آینده بدبین می‌کند

اگر حقیقت هستی پاسخ این سوالات بدیهی را بده و شبهات ما را برطرف کن

این نوشتار را در 3 محور تنظیم کردم از مردم آزادی خواه، دروغ ستیز و حقیقت خواه ایران می‌خواهم صبورانه و با دقت  تا انتهای این نوشتار را دنبال نمایند تا بلکه مراقب اخباری که از سوی عده‌ای فرصت‌طلب  منتشر می‌شود باشیم.

شاید این نوشتار باعث بزرگ شدن این شخصیت غیر‌واقعی شود اما برای روشن‌شدن حقایق این مسایل را بیان می‌نمایم.

با دلایلی که در پایین خواهد آمد به جعلی و غیر واقعی بودن این فرد پی خواهید برد از تناقض‌گویی‌ها تا دلایلی بر جعلی بودن کارت منتشره از سوی وی

در سایت‌های معتبر اخباری به نقل از گاردین منتشر شد که من به عنوان افسر سابق اطلاعات سپاه با دلایلی که عنوان می‌کنم به صحت آن ها حقیقتن از زبان فرد 23 ساله‌ای که از آن به عنوان سرهنگ و مسوول حفاظت خامنه‌ای نام برده‌اند اظهار شک می‌کنم اما متاسفانه حاکمیت به توسط  این فرد تاکتیکی به نام مبارزه مثبت با طرح مسایل خوش‌بینانه را آغاز نمود این را که می‌نویسم عینن طرح حاکمیت برای مقابله با تهدیدات  به نقل از ضمیمه 10 مقابله با اغتشاشات زیر نظر واحد جنگ روانی و رسانه‌ی قرارگاه دفاعی روح‌اله ( یکی از قرارگاه‌های یدکی زیر‌مجموعه ثاراله که وظیفه طرح مقابله‌‌ی نرم با تهدیدات را بر عهده دارد‌) بیان می‌شود که تاکتیک‌های مختلفی در این مبحث بازدارندگی نرم مطرح شده است. یکی از تاکتیک‌های مهم که امروز مصادیق آن را از سوی کارشناسان عملیات روانی ایرانی می‌بینیم ساخت وانتشار اطلاعات خوش بینانه است در این تاکتیک شایعات خوش‌بینانه جای‌گزین اطلاعات بدبینانه شده است و در این میان مردم پس از اثبات دروغ بودن اطلاعات دیگر نمی‌دانند چه چیزی را باور کنند و سرانجام این موضوع به رواج بی‌اعتمادی و ابهام بیش‌تر منجر شده است البته در این تاکتیک بعضن اطلاعات سوخته و غیر‌قابل بهره‌برداری نیز منتشر می‌گردد که مردم در نگاه اول کلیت آن را زیر سوال نبرند هدف اساسی دیگر در این تاکتیک صرف‌نظر از 2 هدف‌ کتمان حقیقت و تغییر و انحراف دیدگاه ملت‌های آماج در شرایطی که مردم داخل ایران از سانسور شدید خبری رنج می‌برند بی‌اعتماد‌کردن آن‌ها به خبرگزاری‌ها و رسانه‌های خارجی نیز در دستور کار قرار دارد. البته در این نوشتار قصد ندارم تا به صورت علمی علل انتشار و رواج اطلاعات خوش‌بینانه را بررسی کنم به طور مثال تبیین شایعه، به عنوان عامل ناشی از ابهام عموم، در خصوص موضوعات مهم، ابزار عملیات روانی، هذیان دسته جمعی و عوامل روان‌شناختی، تنها تبیین‌های موجود در مورد این پدیده نیستند. بلکه در چند دهه اخیر، تبیین‌های دیگری نیز عرضه شده‌اند که به شدت تبیین‌های پیشین را به چالش می‌کشند.

دوستان باید عنایت داشت که شایعه اغلب در فضای رکودی رواج می‌یابد که عاملان عملیات روانی با بهره‌گیری از فنون و تاکتیک‌هایی هم‌چون تاکتیک ابهام آن را پدید آورده‌اند. در چنین فضایی عطش شهروندان برای کسب آگاهی آن‌چنان افزایش می‌یابد که آنان شبه واقعیت‌ها را واقعیت، و اقوال ناموثق و اغلب دروغ‌ها را، واقعیت تلقی می‌کنند.

سازندگان این اخبار به خوبی می‌دانند که در این فضا اخبار چون خوره به جان مخاطبان و افکار عمومی می‌افتد و توان روحی آنان را برای دست‌رسی به هدف به ظاهر تقویت اما در طولانی مدت  تضعیف می‌نماید البته عامل دیگری چون وجود گروه‌های متجانس نیز در نشر سریع این اخبار موثر است. شایعه در بین گروه‌های متجانس و همگن، شانس بیش‌تری برای انتشار دارد اعضای یک گروه متجانس (نظیر مردم عضو شبکه‌های اجتماعی، یک سازمان و یا یک ان.جی.او) که احساسات و عواطف تقریبن مشترکی دارند و در نتیجه در پذیرش و نشر این اخبار خوش‌بینانه، هم‌ حسی بیش‌تری با یک‌دیگر نشان می‌دهند.

حال به بخشی از سوالاتی که از این سرهنگ 23 ساله دارم می‌پردازم و شبهاتی که در اظهارات این فرد مطرح شده است.

1.در فیلمی که گاردین از این شخص نشان می‌دهد از آن به عنوان کلنل(سرهنگ) یاد می‌شود و قبل از نام او این کلمه را نوشته‌اند  در صورتی که در کارتی که از او نشان داده می شود این فرد متولد سال 1365 است چطور می‌شود این فرد با 23 سال سن سرهنگ باشد حداکثر درجه‌ای که این فرد می‌تواند داشته باشد اگر دانشکده‌ای باشد الان ستوان سوم است.

2.در کارتی که او ارایه داده است چندین ابهام و سوال بزرگ به چشم می‌خورد:

الف ) در هیچ کجا در قسمت مرتبط با درجه یا رتبه جای‌گاه و سمتی که فرد دارد را نمی‌نویسند و فقط درجه یا رتبه را می‌نویسند درجه مربوط به افرادی که کادر نظامی هستند و رتبه برای افرادی که کارمند هستند رتبه در کارمندان رسمی در کارت‌های سپاه از 7شروع می شود و درجه از 6 (‌رزم آور دوم- درجات سپاه‌)

ب ) این فرد مدعی است که در اطلاعات سپاه بوده است در حالی که علی‌رغم این‌که عرض کردم در مستطیل مربوط به درجه یا رتبه به سمت اشاره نمی‌شود این‌طور ذکر شده است (سرگروه شاخه امنیت) در این‌جا چند ایراد جدی مطرح است‌: در اطلاعات سپاه (‌چون رسته این فرد اطلاعات نوشته شده است‌) تمام مدیریت‌های زیر مجموعه معاونت اطلاعات سپاه (‌در نواحی معاونت‌، در نیروها اداره و در ستاد مشترک سازمان اطلاعات‌) به صورت کد بندی شده است که مثلن در احکام مسوولیتی یا در هر نامه‌نگاری کد آن مدیریت ذکر می‌شود به طور مثال مسوول مدیریت 1300 یا 1600 یا غیره، که زیر مجموعه مدیریت هم واحد است و زیر مجموعه واحد هم بخش است بنابراین ما اصلن چیزی به نام شاخه امنیت در سپاه نداریم در اطلاعات سپاه مدیریت امنیت با کد … است (‌که البته در نوشتار بعد در صورت نیاز کدها را خواهم گفت اما می‌خواهم این فرد بگوید که کدش چیست‌) که آن هم مدیریت است  (‌شاخه نیست‌) که خود مدیریت امنیت زیر مجموعه‌اش واحدهایی دارد از جمله واحد سلاح و مهمات (‌فرایند اطلاعاتی در این حوزه‌) ، فقط از این فرد می‌خواهم نام کد مدیریت‌ها را با ذکر زیر مجموعه چارت اطلاعات سپاه را بگوید.

حال اگر این فرد می‌خواهد مدعی شود در شبکه اشراف یا عیون در اداره اطلاعات سپاه بوده آن هم چارتش از سرشبکه به سرتیم و عنصر خلاصه می‌شود بنابراین ما در هیج کجای سپاه چیزی به نام سرگروه شاخه امنیت نداریم.

ج) در کارت سپاه عکس را از روبه‌رو به این شکل که این فرد گرفته است اصلن قبول نمی‌کنند و بدن در عکس باید متمایل به چپ باشد (‌البته خیلی کم به صورتی که کمی به چپ بچرخد).

3.در یک جا مدعی شده به عنوان بسیجی در تیم حفاظت بیت رهبری و احمدی نژاد بوده است در این جا باز چند ایراد کلی مطرح است و چند سوال از این فرد مطرح است:

الف) دیگر هر شخص ساده‌ای در سپاه می‌داند که حفاظت بیت از حفاظت ریاست جمهوری جدا است و اساسن هیچ ارتباطی با هم ندارند با این‌که هر دو در دو قسمت جدا تا اواخر سال 86 زیر مجموعه نمسا بودند و از آن پس به سازمان حفاظت امنیت منتقل شدند (‌آن هم دلایلی دارد که در این کوتاه فرصت نیست بدان پرداخت‌) اما با این حال تا آن زمان حتا گزینش‌هایشان جدا انجام می‌شد. حفاظت بیت به نام سپاه حفاظت ولی امر نام دارد و ریاست جمهوری‌، مجمع‌، قوه‌، مجلس‌، کابینه نیز بر عهده سپاه حفاظت انصار است و فردی که در بیت است ارتباطی ندارد که حفاظت رییس جمهوری را برعهده داشته باشد.در جایی عنوان شده که مسوولیت چیدمان نیروهای حفاظت را بر عهده داشته است، اول این که وظیفه چیدمان و جانمایی نیروهای حفاظت چه پیش قراول چه حلقه سه تا یک بر عهده معاونت عملیات سپاه ولی امر و انصاراست و ربطی به معاونت اطلاعات ندارد و تمام افرادی که در سه سازمان حفاظتی (ولی امر، انصار، ح هواپیمایی‌) به کارگیری می‌شوند در مبحث حفاظتی (‌نه بحث حفاظت اطلاعات)  حفاظتی فیزیکی رسته‌شان حفاظت حراست است نه اطلاعات‌، بعد هم اگر اتفاق غیر‌منتظره‌ای بیافتد که شخصی را با رسته اطلاعات در حفاظت حراست به کارگیری کنند‌، مسوولیت چیدمان و آرایش نیروهای حفاظتی را بر عهده یک فرد 23 ساله نمی‌گذارند.

5. در کد پاسداری این فرد یک شماره 4 رقمی درج شده با خط فاصله و ایشان مدعی است که در بیج هم بوده است. اساسن کارت‌های پاسداری کد‌های 8 رقمی دارند که در نیروی مقاومت با 456 آغاز می‌گردد و اصلن بین آن‌ها ممیز یا خط فاصله وجود ندارد البته در کد اطلاعاتی که برای نوشتن گزارش‌ها در شبکه عیون و مخبرین غیر‌رسمی وجود دارد از خط فاصله استفاده می‌شود که آن‌هم در اطلاعات سپاه با 8 شروع می‌شود و آن‌هم نیز کد پاسداری نیست و در کارت شناسایی پاسداری درج نمی‌شود و اصلن در هیچ کارت و حکمی درج نمی‌شود و فقط ویژه مکاتبات است که وقتی مخبر (‌نه عنصر رسمی‌) خبری را می‌نویسد مشخص گردد متعلق به چه فردی است واقعن نمی‌دانم با این همه دروغ چه کنم.

حال سوالاتی از این فرد دارم‌: چه شد که در اواخر 86 سازمانی به نام سازمان حفاظت امنیت سپاه به وجود آمد و شما که در بیت بودید‌ چه فردی فرمانده این سازمان بود و جانشینش چه فردی شد در سال 87؟

شما که سرگروه شاخه امنیت در سپاه بودید (‌که هم‌چین سمتی اصلن در نیروهای چندگانه سپاه آن‌هم در معاونت اطلاعات وجود ندارد آن‌هم حالا در قسمت مربوط به درجه نوشته اید‌) مقر اداره اطلاعات سپاه در تهران کجاست و طبقه چندم است و اصلن مسوول مدیریت 100 اطلاعات سپاه تهران که از مدت‌ها پیش همان جا است کیست؟ و اصلا مدیریت 100 چیست؟

4.در بخشی از صحبت‌هایی که دکتر نوری‌زاده با وی داشت و سپس میزان دروغ‌ها به حدی بالا بود که ایشان را دیگر به برنامه نیاوردند مدعی می‌گردد که در طول روز سفرهایی که رهبر انجام می‌دهد روزانه حدود 130 میلیون تومان پول هزینه می‌شود و در یک سفر مثلن 10 روزه حدود 1 میلیارد، (‌البته این هزینه‌ها صورت می‌گیرد اما روی صحبتم با تناقضات این فرد و دروغ های بزرگش است) ایشان می‌گویند 3 هزار نفر نیروی پیش قراول می‌روند که من مسوولیت چیدمان آن‌ها را برعهده داشتم و ما هر کدام 5 هزار دلار روزی پول می‌گرفتیم با احتساب 3هزار نفر روزانه این هزینه می‌شود حدود 15 میلیارد دلار که به تومان حدودن می‌شود روزانه …. که این فرد می‌گفت در یک جا که روزانه حدود 130 میلیون تومان و در جای دیگر دروغ به این بزرگی می‌گوید. بله در بیت رهبری هزینه‌های گزافی برای حفاظت پرداخت می‌شود اما این دروغ‌ها با بزرگیش فقط و فقط به بی‌اعتمادی به افرادی که فردا می‌آیند و می‌خواهند راست بگویند لطمه می‌زند.

5.در جای دیگر می‌گوید حفاظت در بیت به حدی قوی است که زنش هم به زور می‌تواند ایشان را ببیند و در جای دیگر می‌گوید که برای او هر روز یک زن می‌آورند این تناقض‌گویی‌ها نشان از چه دارد از یک طرف حفاظت بیت را قوی جلوه می‌دهند و از یک طرف با دروغ‌های بزرگ مردم را به خبرهای راست و تخلفات بیت رهبری که بیرون آمده و بیرون خواهد آمد بدبین می‌کند (‌که به خدای رحمان قسم پاستور در بحث دفاع غیر‌قابل نفوذ بسیار مشکل دارد و همیشه این به عنوان یک آسیب بزرگ مطرح شده است و در شلوغی‌ها برای این‌که مردم به سمت پاستور نروند هلی‌کوپترهایی پرواز می‌دهند و  این را در بین مردم شایع می‌کنند که رهبر را از بیت خارج کردند که مردم به سمت بیت حرکت نکنند و بیت سقوط کند‌).

حال چرا این فرد را علم کردند در شرایط فعلی:

همان‌طور که عرض کردم این افراد به تازگی چون فردی با هویت سردار مدحی از کشور خارج شد چون می‌دانستند ایشان چه در دست دارد و خود من از نزدیک دیدم که ایشان 38 پرونده ملی را رسیدگی کردند که قتل‌های زنجیره‌ای در رده 13 قرار دارد از لحاظ طبقه‌بندی، و به بیت بسیار نزدیک بوده ایشان و اظهارات و روشن‌گری‌هایی که در این چند وقت ایشان انجام دادند حاکمیت به علت این‌که می‌دانند اگر تکذیب کنند تمام اسناد بر روی سایت قرار خواهد گرفت لذا از تاکتیکی بهره می‌برند که افرادی را بیاورند و سپس جای‌گاه آن‌ها با اسناد محکم تکذیب شود و مهره خودشان را بسوزانند که مردم را به افراد با هویت واقعی بدبین نمایند و اظهارات آن‌ها هم دیگر زیر سوال باشد بنابراین فردی را می‌آورند و مشابه‌سازی می‌کنند که هم دروغ‌های بزرگ با تناقض‌های آشکار بگوید هم جای‌گاهش را مردم نپذیرند و هم این‌که از بیت باشد و نزدیک به احمدی‌نژاد و بالاخره مامور 007، که با مبارزه مثبت اظهارت افرادی چون سردار مدحی را نزد مردم کم‌رنگ کنند‌.

بنده خودم از نزدیک دیدم که سردار مدحی چه اسنادی را در اختیار گاردین قرار داد و در 3 ساعت مصاحبه چه حرف‌هایی را از پشت پرده بسیاری از پرونده‌ها مطرح نمود اما گاردین یک دفعه فردی را آورد با این مشخصات و مصاحبه را تلفیق کرد و از آن 2 ساعت صحبت تنها به 3 دقیقه صحبت بسنده کرد سردار مدحی کارت کارت‌ها و احکام متعددی را در اختیار گاردین قرار دادند که کاملن گویا بود اما گاردین تنها به انتشار یکی از آن‌ها بسنده کرد و هنگامی که ما در مورد این فرد با تهییه‌کننده این برنامه تماس گرفتیم عنوان و این تناقضات فرد را عنوان نمودیم که با این استدلالات این فرد غیر‌واقعی است ایشان اظهار تاسف کردند و تازه به اشتباهی که کردند پی‌بردند سردار مدحی اصلن نمی‌دانستند که این فرد غیر‌واقعی را می‌خواهند در برنامه ایشان تلفیق کنند و گرنه اصلن حاضر به مصاحبه نمی‌شدند و این را به خود گاردین نیز اعلام کردند بنده حاضرم صحت این گفته‌ها را با اسنادی که وجود دارد در هر دادگاه صالحه‌ای ثابت کنم که آقایی با نام محمد‌حسین ترکمان یا شاهین ترکمان تمام احکامی که ارایه نموده غیر‌واقعی و جعلی است و اگر ایشان بخواهد این صحبت‌ها را تکذیب کند کارت‌های سپاه و رده خدمتی و تمام احکام خودم را که در حال حاضر در اختیار پلیس یکی از کشورها می‌باشد بر روی سایت قرار می‌دهم اگر تا الان این کار را نکرده‌ام دلیلش این بود که افرادی از آن سو‌استفاده نکنند و با نام پاسدار یا اطلاعاتی سابق بیایند و خبرهای دروغ تحویل مردم بدهند که به خدای بزرگ سوگند این دروغ ها هیچ فایده‌ای ندارد ما باید با اخلاص و بیان حقیقت‌ها به جلو برویم اگر قرار باشد ما هم دروغ بگوییم و با مردم صادق نباشیم می‌شویم همان جمهوری اسلامی و در آینده حاکمیتی با دروغ سر کار خواهیم آورد که نتیجه‌ای به سان حاکمیت فعلی خواهد داشت این دروغ‌ها پس از اثبات دروغ بودن باعث می‌شود اگر فردی در آینده با هویت واقعی از ایران خارج شد دیگر مردم باورش نکنند و بگویند این هم مانند قبلی‌ها است دوستان هوشیار باشیم و از خداوند بزرگ واقعن کمک بخواهیم ما را در مقابل این حاکمیت جنایت‌کار پیروز نماید و مردم ما را از اسارت نجات دهد.

به امید ایرانی آباد ،آزاد و سربلند

احسان سلطانی

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , 

۳ Comments


  1. ایرانی
    1

    ้้้้้้้این فرد احسان سلطانی فکر می کنم همان شخصی باشد که در جلسه فرمانده هان نیروی انتظامی که توسط یک نوار سوتی بیرون آمده بود صحبت میکرد و می گفت چطور بایستی در اغتشاشات با مردم بر خورد کرد لطفان آن نوار را مجدد گوش دهید در ضمن فرزندان سردار مدحی هم در مدرسه مخصوص فرزندان دیبلماتهای سفارت ایران مشغول تحصیل هستند


  2. reza
    2

    احسان سلطانی خودت هم میدونی توی سپاه یک ادم عادی از این پیمانی های ۵ ساله بودی که توی گیت خروجی فرودگاه امام لباس مردمو میگشتی حالا دو روز رفتی حوزه بسیج کار کردی حالا برا ما شدی افسر اطلاعاتی سپاه – بچه بازی مگه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟