Saturday, 18 July 2015
16 September 2021
برای کم کردن نارضایتی در جامعه

«احمدی‌نژاد به‌دنبال جذب سبزها»

2010 June 27

آن‌چه در این بخش می‌آید فقط انتخابی از رادیو کوچه در بین رسانه‌ها است و این رادیو دخل و تصرفی در آن ندارد.

سایت جرس که رسانه‌های اصول‌گرای حامی دولت، آن‌را وابسته به «عطااله مهاجرانی» و طرف‌دار «میرحسین موسوی» معرفی می‌کنند در مقاله‌ای نوشت: «احمدی‌نژاد» به‌دنبال جذب سبزهاست.

در بخش‌هایی از این مقاله آمده است: «آقای احمدی‌نژاد در تلاش است که نیروهای جوان و متجدد جامعه که بدنه اصلی حمایت‌کنندگان «جنبش سبز» را تشکیل می‌دهند جذب کند. به‌برداشت او (احمدی‌نژاد) عمده جمعیتی که در «جنبش سبز» جمع شده‌اند نه از سر علاقه به «جنبش سبز» که از سر نارضایتی از وضع موجود به‌آن پیوسته‌اند.»

آقای احمدی‌نژاد اکنون بر آن است که با ارایه برنامه‌هایی رضایت خاطر ناراضیان را تا حد ممکن فراهم آورد و این ناراضیان را به‌سوی جبهه خود بکشد. در این راستا است که او و یارانش، از جمله آقای مشایی یا کلهر، چنین تلاش‌هایی می‌کنند. سایت مذکور موارد زیر را به‌عنوان نشانه‌های ادعای خود ذکر کرده است: 1- صحبت از آسان‌گیری در مورد حجاب، آزاد کردن و بلکه تشویق خوانندگان معروف لوس‌آنجلسی به‌رفتن به‌ایران، آسان‌گیری در مورد حضور جوانان در میدان‌های ورزشی برای تماشای مسابقات و حتا فوتبال بازی کردن، آسان‌گیری در مورد پوشش و یا روابط جوانان در خیابان‌ها و پارک‌های عمومی 2 ـ برپایی کنفرانس کوروش و مطرح کردن این نکته که این پادشاه صاحب نام ایرانی چنان مهم بوده است که در قرآن هم به‌عنوان ذوالقرنین از او یاد شده و بعد هم در سخن‌رانی‌ها مرتب از ایرانی و غرور ایرانی و ملت ایرانی گفتن به‌جای ملت یا امت اسلام حتا گاه تا مرز شوونیستی و تعصب ایرانیت رفتن.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , ,