Saturday, 18 July 2015
23 June 2021
به همین راحتی ابرو عروس ایرانی‌ها شد

«ازدواج بحث برانگیز ابرو گوندش با یک پسرایرانی»

2010 June 28

این خبر در بخش شایعه رادیو کوچه قرار دارد و رادیو کوچه صحت و سقم آن را تایید نمی‌کند.

موضوع از آن‌جایی آغاز شد که‌mega magazine های ترکیه چند وقت پیش‌، قبل از این ماجرا‌ها از «رضا ضراب» و «ابرو گوندش» تصاویری پخش کرد که تاریخ آن بر می‌گردد به حدود 3 ماه پیش که اصلن توجهی به آن نشد. کانال استار که با صراحت کامل و زیر‌نویس زرد رنگ رضا ضراب را تاجر ایرانی خطاب کرد نیز در مورد ارتباط دوستانه او با ابرو پرداخت‌. نکته حائز اهمیت این است که تا به حال دیده نشده رضا ضراب به صورت مجزا با خبرنگاران صحبتی کند و در مورد درستی یا نادرستی این خبر‌ها نیز مطلبی را عنوان کند اما چیزی که به خوبی مشخص است این است که این دو بارها و بارها با یک‌دیگر در مراسم‌های رسمی و غیر‌رسمی هم‌راه یک‌دیگر بوده‌اند.

بعد از شنیده شدن خبر این‌که «امراه» از یک دختر ایرانی به نام «شادی سهند» خوشش آمده و می‌خواهد با او ازدواج کند این بار ابرو دیگر رسمن با یک پسر ایرانی ازدواج کرد و مراسم عقد‌کنان به صورت علنی به دور از چشم رسانه‌ها برگزار کرد و تمام خوانندگان را دعوت کرد.

بعد از چند وقت دوباره طبق خبری که چند شب پیش در برنامه mega magazin از کانال star پخش شد‌، عنوان شد که رضا ضراب همان آقایی است که نامش جدیدن با ابرو گوندش گفته می‌شود که دوست ایرانی ابرو گوندش است که با وی ازدواج کرده است.

ابرو گوندش که بالاخره در سال 2010 با دوست پسر ایرانی‌اش که از سال 2009 با او آشنا شده بود یعنی رضا ضراب، تاجر ثروت‌مند تبریزی مقیم استانبول، ازدواج کرد. این ازدواج طی یک مراسم پنهانی و تنها با حضور نزدیکان در استانبول صورت گرفت‌. ابرو گوندش در این مدت طولانی که با رضا ضراب بود بالاخره اعتراف کرد و خبر ازدواجش با رضا ضراب را شرح داد و گفت من با رضا ضراب یک ساله که هستم و هم‌چنین در بین خانواده‌مان به رسمیت ازدواج کردیم و از کسانی که در کنار ما بودند تشکر می‌کنم‌. طبق گفته‌های ابرو او به صورت علنی عقد کرده و در روز کنسرتش این خبر را به خبرنگاران اعلام کرده و گفته شاهدین ازدواجشان خانواده‌شان بوده‌اند.

در خبر آمده که ابرو در خانه و تنها با تعداد 6 نفر از آشنایان نزدیک ازدواج کرد. ابرو به جای لباس عروس یک لباس سفید رو ترجیح داده بود و آخر هفته 3 روز با رضا به تعطیلات رفت. ابرو سومین بار ازدواج می‌کند. اولین ازدواج در سن 16 سالگی بوده بعد دومین بار با وکیل ازدواج کرد و این برای سومین بار است که ازدواج می‌کند و به همین راحتی ابرو عروس ایرانی‌ها شد.

حالا کل این مسایل یک طرف‌، بحث‌های پیرامون رضا ضراب از طرف دیگر توجه مردم به خصوص ایران را به خود توجه کرده است و در آینده پس از انتشار این خبر‌ها نیز بیشتر به خود جلب خواهد کر‌. آن هم این است که مردم ترکیه به رضا ضراب حساسیت زیادی پیدا کرده‌اند و به دلیل اهمیت موضوع و ازدواج یک پسر ایرانی با ابرو‌، نیز مردم ترکیه به نوعی نسبت به این عمل واکنش نشان داده و به اصطلاح حسودی می‌کنند به این صورت که آن‌ها معتقدند که رضا ضراب ایرانی نیست بلکه به عقیده آن‌ها رضا ضراب آذربایجانی هست و دلیل آن را مشهور بودن رضا ضراب در باکو و تهیه شعرهای آلبوم جدید گونل (گونل که اصالتن آذربایجانی است) می‌دانند.

رضا ضراب ایرانی و متولد تبریز است و آقا رضا متولد سال 1362 است و هم اکنون 27 سال دارد و در زمان جنگ خانواده ضراب به دوبی رفته و رضا پسر کوچک خانواده در ترکیه مانده و آن‌جا به فعالیت می‌پردازد که پس از چند سال پدر رضا ضراب پس از بازگشت به ایران نیز کارخانه فولاد سازی تاسیس می‌کند‌. این کارخانه هم اکنون به نام حسین ضراب‌، پدر رضا ضراب است و هم‌چنان به فعالیت خود ادامه می‌دهد. مدیر عامل این کارخانه حسین ضراب و رییس هیت مدیره کارخانه نیز رضا ضراب است‌.

آگهی تاسیس کارخانه به نام خانواده ضراب است. خانواده رضا ضراب یک خانواده کاملن مذهبی و مومن هستند و کل اعضای خانواده پیرامون شغل تجارت کم و بیش فعالیت داشته‌اند که از جمله فعالیت‌های پدر رضا ضراب را می‌توان‌: شرکت بین‌المللی واردات و صادرات‌، کشتیرانی (در استانبول ترکیه)‌، کارخانه فولاد سازی (در تیکمه داش آذربایجان شرقی)‌، صرافی (در دبی) و خلاصه تجارت بین کشور ایران با کشورهای همسایه دانست که همین امر باعث می‌شود که از رضا ضراب هم یک تاجر ساخته شود‌. لازم به ذکر است که خود رضا ضراب هم اکنون‌، یک شرکت تجاری بزرگ با عنوان کارخانه کشتی سازی رویال در استانبول ترکیه دارد که در اصل متعلق به پدرش است و چند سالی است که در ترکیه و در استانبول زندگی می‌کند به عنوان تاجر ایرانی در ترکیه فعالیت می‌کند.

پدر رضا ضراب که پدر یک خانواده اصیل ایرانی است‌، به نوعی ازدواج پسرش با ابرو را مناسب نمی‌دید و به دلیل مسایل عرفی ابرو را عروس مناسبی برای خانواده نمی‌دانست اما مادر رضا ضراب در تماس تلفنی با ابرو رضایت خودش را اعلام کرد و برای ابرو و پسرش آرزوی خوشبختی کرد و به دنبال آن پدر رضا ضراب هم موافت خود را اعلام کرد و بدین ترتیب در مراسم عقد ابرو و پسرشان شرکت کردند‌. در این بین سیبل جان هم ازدواج ابرو را با رضا ضراب تبریک گفت و برای ابرو آروزوی بچه‌دار شدن کرد و به او هدایایی هم داد. قرار است  ابرو و رضا در خانه‌ای که در Kemerburgaz قرار دارد با هم زندگی کنند.

طبق تحقیقاتی که انجام شد این اطمینان حاصل شد که شعرهای آلبوم جدید گونل را همین رضا ضراب ایرانی ساخته است اما ساخت آهن‌گهای گونل و یا شعرهای آلبوم جدید او دلیل بر این نمی‌شود که وی ایرانی نیست و آذربایجانی است‌. البته مسایل حاشیه‌ای زیادی هم در مورد رضا ضراب به وجود آمده که رضا ضراب از 17 سالگی با گونل دوست بوده که صحت آن را تایید نمی‌کنیم به این دلیل که با این احتساب یعنی گونل 13 ساله بوده که با رضا ضراب دوست بوده که از نظر ما توجیه منطقی ندارد‌. در تحلیل‌های خود سایت‌های مختلف ترکیه آمده است که رضا ضراب ایرانی است‌. اما برای علاقه‌مندان به ابرو شاید جالب باشه که چرا خود رضا ضراب صراحتن اعلام نمی‌کند اهل کجاست‌؟ چرا نمی‌گوید که ایرانی است تا ایرانی‌ها هم در خوشحالی او سهیم باشند؟ علت اصلی که رضا خودش را از خبرنگارها مخفی می‌کند این‌ است که به خاطر این‌که مشکلی برایش در ایران به وجود نیاد خودش را از خبرنگاران و دوربین‌های خبری دور می‌کند.

در جدیدترین گزارش mega magzin آمده است که ابرو در ایران طرف‌دارهای زیادی دارد و رضا هم یکی از طرف‌دارهای ایرانی ابرو بوده است‌، به نظر می‌رسد این عامل باعث شده که مدیر سایت فارسی ابروگوندش از وی دل‌خور شود . «علی علی‌پور» که مدیریت سایت فارسی ابرو گوندش را در ایران بر عهده دارد و تا کنون فعالیت‌های موثری برای وی در ایران انجام داده است و نیز بارها و بارها با ابرو گوندش ملاقات حضوری داشته است و با وی گفت‌وگو‌هایی داشته و عکس شخصی هم داشته است نیز به نظر می‌رسد از ابرو گوندش دل‌خور شده است.

علی علی‌پور بار پیش به دلیل برخی مسایل که نیاز به بازگو کردن نیست نیز از زمان ازدواج ابرو گوندش با «عثمان تارکر» نیز شدیدن از وی انتقاد کرده و عنوان کرده بود که دیگر برای وی فعالیت انجام نخواهد داد و ناراحتی خود را در قالب نامه به صدف‌، منیجر و یا همان مدیر برنامه‌های ابرو فرستاده بود و ابروگوندش رسمن بابت دل‌خوری پیش آمده عذرخواهی کرده بود و نامه‌ای را با دست خط خود برای علی علی‌پور فرستاد و به نوعی این دل‌خوری را از بین برد‌. باید دید این‌بار چه اتفاقی خواهد افتاد؟

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , 

۱ Comment


  1. درسا
    1

    چقدر ایرو بدقیافه شده ؛ این چی کارمیکنه با خودش ؛ گند زده به صورتش