Saturday, 18 July 2015
21 June 2021
اسماعیل احمدی‌مقدم:

«با گردانندگان پارتی‌های برخورد می‌شود»

2010 July 03

خبر / رادیو کوچه

«اسماعیل احمدی‌مقدم» فرمانده نیروی انتظامی کسانی‌که جوانان را به پارتی‌ها و مراسم شبانه دعوت می‌کنند از مروجان فساد خواند و گفت که پلیس با آن‌ها به‌شدت برخورد می‌کند.

به نقل از سی‌میل، وی  با اشاره به این‌که افرادی که مدهای جدید را تولید و عده‌ای را برای ترویج آن اجیر می‌کنند،‌ هدفشان اشاعه و طراحی فساد است گفت: «قانون برای این افراد و مروجان فساد مجازات‌های سنگینی در نظر گرفته است.»

به گفته‌ی آقای احمدی‌مقدم پلیس در مرحله اول به‌صورت تذکر و ارشاد و در نهایت نسبت به برخورد قانونی با این افراد اقدام می‌کند.

چندی پیش عباس جعفری دولت‌آبادی، دادستان تهران، از دستگیری ۸۰ دختر و پسر در یک پارتی شبانه در ویلایی در اطراف تهران خبر داد و اعلام کرد که پلیس این افراد در حاشیه یک کنسرت موسیقی غیر قانونی دستگیر کرده است.

وی هم‌چنین از بازداشت ۵ نفر به اتهام اجرای موسیقی و فروش بلیت‌های این برنامه به قیمت ۳۰ تا ۳۵ هزار تومان خبر داد. دادستان تهران به افرادی که املاکشان را در اختیار برگزارکنندگان این کنسرت‌ها و مهمانی‌ها قرار می‌دهند، هشدار داده بود: «اگر افراد عامدانه دست به‌این اقدام بزنند نسبت به ضبط املاک آن‌ها به نفع دولت اقدام خواهد شد.»

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , ,