Saturday, 18 July 2015
17 June 2021

«روزهای سخت»

2010 July 05

مطلب‌هایی که در این بخش تارنمای رادیو کوچه منتشر می‌شود یا بر اساس تقاضای مدیر وبلاگ و یا انتخاب دبیر روز است و نگاهی بی‌طرفانه در آن حاکم است که می‌تواند از هر گروه یا دسته و یا مرامی باشد. این رادیو باز نشر وبلاگستان را فرصتی برای نقد و بررسی آن می‌داند. این بخش با هدف ایجاد فرصت نقد و بررسی در فضای رسانه‌ای وب منتشر می‌شود و بی‌شک نظر نویسندگان آن است و نه رادیو کوچه. کوچه خود را موظف به انتشار عمده نظرهایی می‌داند که در وبلاگستان منتشر می‌شود و از آن مطلع می‌شود.

آریا آرام نژاد

پوزش می‌خوام که دیر آپ می‌کنم

برای دادگاهی آماده می‌شم که روز ۱۵ تیرماه قراره برگزار بشه و باید به اتقاق سایر دوستان از خود دفاع کنیم. در دادگاهی مشترک . . .  در شرایطی‌که هنوز دست‌رسی به جزییات پرونده برایم میسر نشده و به‌صورت دقیق مشخص نیست که اتهامات وارده چیست. اطلاعاتی که می‌شنویم در مورد برگزاری دادگاه زیاد خوب نیست. استرس تو قفس گرفتارشدن برای یک هنرمند خیلی سخت و تلخه. اما توکلم به خداییه که به من توان سرودن و خوندن رو هدیه داده و افتخارم به‌اینه که بتونم حرف‌هایی رو بزنم که تو دل بسیاری هست اما توان فریاد زدنش رو ندارن .

آهنگ «رویای آزادی» که وعده‌اش را داده بودم به «۱۰۰ سال دیگه» تغییر نام و شکل داد. شاید همین آهنگ که تا ساعاتی دیگه بر روی اینترنت قرار می‌گیره بهترین دفاع از خود و بهترین میزان برای سنجش افکارم باشه . . .

در هر حال منتظر «۱۰۰ سال دیگه » باشید . . . آهنگی از من با ترانه‌ای از یغما گلرویی.

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید


«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , ,