Saturday, 18 July 2015
19 September 2021
داروی رفع بی حجابی

«کشف ژن عامل بی‏حجابی»

2010 July 07

این خبر در بخش شایعه رادیو کوچه قرار دارد و رادیو کوچه صحت و سقم آن را تایید نمی‌کند.

یک نفر به من بگه که این حقیقت نداره.

بعد از موفقیت‌های هسته‌ای دانش آموز 16 ساله در زمینه کشف انرژی هسته‌ای در زیرزمین منزلش، این یکی هم چندان بعید به نظر نمی‌رسه

باور کنید اول فکر کردم این یک شوخیست و وای بر این مردم که اگر این راست باشه :

نوشته شده در می 23, 2010 به‌وسیله‌ی شایگان اسفندیاری

خبرگزاری فارس (بخوانید بنگاه دروغ‌پراکنی) : یک زوج دانش‌جوی ایرانی موفق شدند برای نخستین بار در تاریخ بشریت، ژن عامل بی‏حجابی را کشف کنند. خانم الهام غلامحسینی دانش‌جوی دانشگاه جامعه‌الزهرا با کمک همسرش، آقای رجب فاطمی که او نیز دانش‌جوست و در دانشگاه امام صادق تحصیل می‌کند، موفق به‌این کشف بزرگ شده‏اند.

خانم غلامحسینی در ارتباط با این کشف بزرگ به خبرگزاری فارس گفت: «یکی از دغدغه‏های همیشگی مقام معظم رهبری، حفظ و رعایت ارزش‏های اسلامی در کشور است. روی همین اصل، من و همسرم از سال‏ها قبل به‌صورت مستمر اقدام به تحقیقات گسترده‏ای در این زمینه کردیم. اواخر سال هشتاده و سه بود که ما به نتایج بسیار مهمی رسیدیم و تقریبن مطمئن شده بودیم که به زودی ژن عامل بی‏حجابی را کشف خواهیم کرد اما متاسفانه دیگر پولی برایمان باقی نمانده بود. لازم است این نکته را بگویم که ما این تحقیقات را با هزینه شخصی خودمان شروع کرده بودیم.

پس از این که سرمایه‏ی شخصی ما تمام شد به نهاد ریاست جمهوری که آن زمان در دست اصلاح‌طلبان بود مراجعه کردیم و گفتیم که ما چنین تحقیقاتی را دنبال کرده‏ایم و چیزی تا نتیجه دادن آن هم باقی نمانده و تنها چیزی که از شما می‌خواهیم این است که اندکی بودجه در اختیار ما قرار بدهید اما با کمال تاسف بایستی بگویم که شخص رییس‌جمهور وقت، وقتی متوجه منظور ما از انجام تحقیقات شد نه تنها کمکی به‌ما نکرد بلکه دستور به تعطیلی آزمایشگاه و روند تحقیقات داد این در حالی بود که ما در آستانه‏ی کشف ژن عامل بی‏حجابی بودیم.

من و همسرم پس از دیدن این برخوردها به کلی روحیه‏ی خودمان را از دست دادیم و تصمیم گرفتیم که این موضوع را تمام شده تلقی کنیم. تقریبن یک سالی از این قضیه گذشته بود که یک‌روز چند نفری از نهاد ریاست‌جمهوری به خانه‏ی ما آمدند. شخصی که بعدن فهمیدم برادر دکتر احمدی‌نژاد هستند به من گفتند که ما کاملن در جریان تحقیقات گذشته‏ی شما هستیم و می‌دانیم که اصلاح‌طلبان چه خیانتی در حق شما و کشور کرده‏اند. برادر رییس‌جمهور به من گفتند که شخص دکتر احمدی‌نژاد خواستار این هستند که ما مجددن تحقیقات خودمان را ادامه بدهیم.

به‌دستور دکتر احمدی‌نژاد بلافاصله آزمایشگاهی مدرن با تمامی امکانات در اختیار ما قرار داده شد. ما بلافاصله دست به‌کار شدیم و در کمتر از یک‌سال توانستیم ژن عامل بی‌‏حجابی را کشف کنیم.

شاید با خود بگویید پس چرا این‌قدر دیر این کشف بزرگ اعلام شد؟ در حقیقت کشف ژن عامل بی‏حجابی دست‌آورد بزرگی بود اما به تنهایی کافی نبود. ما می‌خواستیم با کشف این ژن راهی برای خنثا‌سازی آن پیدا کنیم و همین موضوع هم سبب شد که خبر کشف آن تا به امروز به تاخیر بیفتد و البته امروز با افتخار می‌گوییم که علاوه بر کشف ژن عامل بی‏حجابی موفق به ساخت دارویی جهت خنثا‌سازی آن نیز شده‏ایم. این دارو فعلن بر روی رده‏ی سنی زیر هفت سال آزمایش می‌شود و چنان‌چه انتظارات ما را برآورده کرد برای سنین بالاتر نیز ساخته می‌شود.

قابل ذکر است که این دارو به‌زودی هم‌راه با قطره فلج اطفال در طرحی ملی و به‌صورت گسترده در سراسر کشور توزیع خواهد شد.

6 جولای 2010 در 4:56 ب.ظ. (سیاست روز)

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , 

۲ Comments


 1. امیر
  1

  خوب معلومه دارو چی میدن به خوردمون. چند قطره داروی مو
  بعد از مدتی از کف دست تا کف پا پر از مو میشه و اونقدر بلند که دیگه هیچی از بدن دیده نمیشه مثل گوریل ها.
  حالا بعدش هرچی میخواین تیشرت آرنج نما با پوست شبیه … بپوشین .

 2. 2

  wh0cd934667 clomid furosemide buy levitra without prescription synthroid ampicillin