Saturday, 18 July 2015
21 June 2021
در پی افشای خبر مریضی «حسنی مبارک»،

«آیا حسنی مبارک در آستانه مرگ است؟»

2010 July 09

این خبر در بخش شایعه رادیو کوچه قرار دارد و رادیو کوچه صحت و سقم آن را تایید نمی‌کند.

گزارش‌های رسیده حاکی از آن است که بیماری سرطان «حسنی مبارک» رییس‌جمهوری مصر گسترش پیدا کرده و این رییس‌جمهوری 83 ساله را به روزهای آخر نزدیک کرده است.

به گزارش تابناک، سایت اسراییلی دبکا که به فاش کردن اخبار محرمانه مشهور است در گزارشی اعلام کرد: «سرطان مری حسنی مبارک به تشخیص پزشکان در حال افزایش است، بیماری که تاکنون به صورت یک راز از مردم مصر مخفی نگه داشته شده است.»

بر اساس این گزارش تشخیص اولیه و تایید وجود سرطان مری در بدن مبارک در ششم مارس در بیمارستانی در آلمان و به‌هنگام عمل جراحی، صورت گرفته است. بر این اساس مبارک پس از اطلاع از این بیماری و بازگشت به مصر به ندرت در قاهره دیده شده و اغلب وقت خود را در شرم الشیخ به مراقبت‌های پزشکی از خود اختصاص داده است.

این گزارش در ادامه می افزاید: «سفر دو روز گذشته مبارک به فرانسه اگر چه به‌صورت رسمی برای دیدار با سارکوزی و سعد حریری اعلام شده بود اما حقیقت این است که وی برای تست میزان بیماری خود در بیمارستان نظامی پرسی پاریس بستری شده است. این بیمارستان همان بیمارستانی است که یاسر عرفات روزهای آخر عمر خود را در آن‌جا گذراند و به‌صورت اختصاصی برای سیاست‌مداران فرانسوی و دوستان بسیار نزدیک آنان استفاده می‌شود.

گفتنی است مبارک هم‌چنین از دو سال پیش و پیش از آگاهی از بیماری خود در حال مهیا کردن زمینه انتقال قدرت به پسرش جمال (جیمی) مبارک است. حسنی مبارک در این مسیر مذاکرات مخصوصی را با فرماندهان نظامی مصر انجام داده است.

به‌نظر می‌رسد در صورت صحت این خبر که با قراین دیگر نیز قابل تایید است، حسنی مبارک نیز به عاقبت دوست دیرین خود محمدرضا پهلوی دچار شده است و باید در شرم‌الشیخ  پذیرای مهمان جدیدی به‌نام مرگ باشد.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , ,