Saturday, 18 July 2015
17 June 2021
در مالزی برگزار شد،

«کنفرانس شکست محاصره غزه»

2010 July 12

خبر / رادیو کوچه

سازمان صلح جهانی پردانا در کنفرانسی تحت عنوان «شکست محاصره غزه» که روز گذشته یک‌شنبه که در شهر کوالالامپور برگزار شده میزبان اندیشمندانی در زمینه صلح جهانی و حامیان مردم فلسطین بوده است.

به گزارش زورنامه «سان» مالزی، «مهاتیر محمد» رییس پردانا در افتتاحییه این کنفرانس ضمن ارایه دیدگاه‌های خود در مورد حمایت از مردم فلسطین به حملات ماه گذشته اسراییل به ناوگان کمک‌های مردمی اشاره کرد که در آن 9 شهروند ترکیه‌ای جان خود را از داست دادند.

در این کنفرانس یک روزه که مهمانانی از کشورها گوناگون شرکت داشتند به ضرورت تداوم کمک به مردم غزه اشاره شد و هم‌چنین به سیاست‌های اسراییل و دیگر قدرت‌های غربی در مورد اعمال تحریمات به کشورهای دیگر اشاره شد که هدف از این تحریم‌ها تضعیف این کشورها و در نهایت فتح آن‌ها است.

در اختتامیه این برنامه نیز «محی‌الدین یاسین» معاون نخست وزیر مالزی ضمن اعلام حمایت همه‌جانبه از مردم فلسطین اظهار داشت دولت و مردم مالزی از حامیان اصلی ملت مظلوم فلسطین هستند و جامعه جهانی نیز باید تمام تلاش خود را به کار گیرد که صلح و آرامش را به این کشور بازگرداند.

لازم به یادآوری است که در چند روز اخیر اسراییل از سازمان ملل خواسته است تا به صورت دیپلماتیک از ورود کلیه کمک‌ها به غزه جلوگیری کند.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , ,