Saturday, 18 July 2015
21 June 2021
در پی تهدید استان‌دار کرمانشاه،

«بیانیه‌ای ضدامنیتی»

2010 July 13

آن‌چه در این بخش می‌آید فقط انتخابی از رادیو کوچه در بین رسانه‌ها است و این رادیو دخل و تصرفی در آن ندارد.

انصارحزب‌اله استان‌دار کرمانشاه را به رویارویی مجرمانه تهدید کرد

کرمانشاه پست – به گزارش کرمانشاه پست گروهک خشونت‌طلب موسوم به انصار حزب‌اله که مسوولیت لغو کنسرت حسام‌الدین سراج در کرمانشاه را پذیرفته در بیانیه‌ای ضدامنیتی استان‌دار کرمانشاه را به رویارویی خشونت‌طلبانه تهدید کرده است.

در این بیانیه که از وصیت‌نامه امام (ره) و سخنان مقام رهبری تفسیر به رای شده استان‌دار کرمانشاه را فاقد صلاحیت در زمینه فرهنگی دانسته‌اند. در بخشی از این بیانیه ضدامنیتی آمده است : «آقای استان‌دار چند ماه پیش طی جلسه‌ای که به درخواست شما برگزار شد، مواردی در خصوص وضعیت اسفبار فرهنگی و اخلاقی شهر به جناب‌عالی یادآور شدیم …نکته‌ای که به اعتراض شدید علمای متعهد شهر به‌ویژه حاج‌آقا عبداللهی (امام جمعه محترم موقت شهر) در خطبه‌های نماز جمعه مورخه 18/4/89 منجر گردید و لذا دیگر امیدی به اقدام سلبی و ایجابی شما در حوزه فرهنگی وجود ندارد.»

هنوز مشخص نیست چنین نگارشی به‌معنای حمایت امام جمعه موقت کرمانشاه از عمل‌کرد این جریان کوچک و خشونت‌طلب و اختلاف با شخص دادوش هاشمی استان‌دار است یا خیر؟

در ادامه این بیانیه دادوش هاشمی متهم به کم‌کاری شده و آمده است : «از منظر ما جناب‌عالی ثابت نمودید که هیچ‌گونه توجهی به فرمایشات مقام عظمای ولایت در تشکیل قرارگاه‌های فرهنگی و جبهه فرهنگی ندارید.»

در پایان این نوشته سراسر ضدامنیتی و خلاف قانون که در آن تهدید به اقدامات خشونت‌طلبانه و مجرمانه شده آمده است : «به احتمال قوی در این تقابل و رویارویی پیش‌رو، شما در پوشش برقراری نظم و … به حمایت از جبهه‌ مقابل وارد خواهید شد که البته باید هزینه آن‌را بپردازید، ما نیز متقابلن وصیت‌نامه‌های خویش را نوشته و امید به لطف و مدد الهی و دعای خیر حضرت ولی‌عصر(عج) داریم.»

از مسوولان قضایی استان می‌پرسیم چنین نگارشی یک عمل مجرمانه محسوب نمی‌شود؟

آیا چنین رویارویی با ارکان سیاسی انتظامی استان و تهدید اشخاص به اقدامات خشونت‌طلبانه قابل پی‌گرد نیست؟

چه تفاوتی میان چنین بیانیه‌ای با نوشته گروه‌های تروریستی وجود دارد؟ مگر طالبان از خدا و ریگی از محرومیت مردم هزینه نکرد؟! نمونه‌های فراوانی از بسترهای تفسیر به رای در لوای دین و مردم برای عمل تروریستی در تاریخ معاصر کشورمان وجود دارد که این چند نفر در استان ذره‌ای بیش نیستند اما توصیه ما به مسوولان امنیتی، انتظامی و قضایی استان برای چندمین بار اینست که راه و بی‌راه‌های چنین اقدامات مجرمانه را بخشکانید.!

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , ,