Saturday, 18 July 2015
24 June 2021
نماینده زاهدان:

«بی‌عرضگی مسوولان دل دشمن را شاد کرد»

2010 July 20

خبر / رادیو کوچه

امروز سه‌شنبه حسین‌علی شهریاری که به هم‌راه عباس‌علی نورا و پیمان فروزش از نمایندگی زاهدان استعفا داده بودند، در سخن‌رانی خود اعلام کرد که با توصیه آیت‌اله خامنه‌ای استعفایشان را پس گرفته‌اند.

به گزارش خبرآنلاین، این نماینده زاهدان، با بیان این‌که مردم به دنبال تامین امنیت واقعی استان هستند و از پیام تسلیت و شعار خسته شده‌اند، گفت: «من جرات نکردم در تشییع جنازه شهدای زاهدان و مراسم روز سوم شهدای زاهدان حضور پیدا کنم. چون مردم می‌گویند ما خودمان می‌توانیم مشکلات امنیتی استان را حل کنیم، چطور مسوولان نمی‌توانند؟»

وی با تاکید بر اینکه آخرین بار است که از پشت تریبون مجلس درباره مسایل امنیتی استان صحبت می‌کند، ادامه داد: «مردم دلشان پر از کینه و نفرین از بی‌لیاقتی و بی عرضه‌گی ما است.»

شهریاری در واکنش به این‌که در کمیسیون امنیت ملی به او گفته بودند استعفایش دل دشمن را شاد کرده است، افزود: «بی‌عرضگی شما در تامین امنیت استان دشمن را شاد نمی‌کند که می‌گویید استعفای من دل دشمن را شاد کرده است؟»

در این هنگام اعضای هیت رییسه مجلس به اومتذکر شدند که وقت نطقش به پایان رسیده که شهریاری با فریاد ادامه داد: «اجازه بدهید مشکلات مردم را از تریبون مجلس بگوییم. هی نگویید وقت تمام است وقت تمام است.»

این نطق با فریاد احسنت احسنت برخی نمایندگان به پایان رسید. ابوترابی‌فرد نایب رییس مجلس نیز در پایان سخنان وی گفت که او و نورا در راستای رهنمود رهبری استعفایشان را پس گرفتند.

گفتنی است به‌علت انفجارهای هفته گذشته و هم‌چنین درگیری‌های شهر زاهدان بین گروه‌های سنی و شیعه سه نماینده از سیستان و بلوچستان استعفای خود را از مجلس اعلام کرده‌ بوده‌اند.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , ,