Saturday, 18 July 2015
17 June 2021
در پی اعلام شماره حساب برای نوجوانان بزه‌کار

«احضار محمد مصطفایی به دادسرا»

2010 July 24

خبر /رادیوکوچه

محمد مصطفایی وکیل پایه یک دادگستری و فعال حقوق کودکان صبح امروز شنبه پیرو احضاریه‌ای که از سوی شعبه دوم بازپرسی دادسرای شهید مقدس زندان اوین صادر و ابلاغ شده بود به محل این دادسرا مراجعه کرده است.

بنا به اطلاع گزارشگران هرانا، آقای مصطفایی در توضیح علت این احضار در وب سایت شخصی خود عنوان داشت که سوالات پیرامون نحوه کمک به نوجوانان بزه‌کار در انتظار اجرای حکم اعدام بوده است و ارایه شماره حسابی جهت دریافت کمک‌های مالی برای پرداخت دیه به بازماندگان و شاکیان یکی از محور‌های اصلی گفت‌وگو بوده است.

آقای مصطفایی در سال‌های اخیر وکالت حدود چهل نفر از کسانی که در سن کم‌تر از هجده سال مرتکب جرم شده و در آستانه اعدام قرار داشتند را به عهده گرفته است از این تعداد موفق به نجات جان هجده نفر نیز شده است.

گفتنی است رضا علی‌نژآد،مصطفی نقدی، مهدی پوران، امیر پهوان‌فر،محمد شنبه‌زاده، مهاباد فاتحی، احمد بهاری، ایمان هاشمی، امیر خالقی، حسین ترنج، محمد لطیف، سعید جزی، ایمان شیروانی، ابراهیم مصیبی، احمد مرتضویان، رضا پاداشی‌، حسین حقی و علی مهین‌ترابی و اسامی 18 نوجوانی است که وی وکالت آن‌ها ر‌ا بر عهده یا در پرونده آن‌ها حضور داشته است.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , ,