Saturday, 18 July 2015
16 September 2021
با برخورد عجیب مسوولان فرودگاه امام،

«هروه اوسال بازیکن جدید پرسپولیس دیپورت شد»

2010 July 26

این خبر در بخش شایعه رادیو کوچه قرار دارد و رادیو کوچه صحت و سقم آن را تایید نمی‌کند.

هروه اوسال، بازیکن بورکینافاسویی پرسپولیس که صبح امروز یک‌شنبه برای پیوستن به قرمزپوشان پایتخت وارد فرودگاه امام شده بود، توسط مسوولان بخش روادید این فرودگاه ی شد.

به نقل از کانون هواداران پرسپولیس، در حالی که هروه اوسال پس از گذراندن مدت مرخصی‌اش خود را به فرودگاه امام تهران رسانده بود، مسوولان بخش روادید این فرودگاه با برخوردی زننده و عجیب و به خاطر آن‌چه آن را «مشکل روادید» این بازیکن عنوان کرده‌اند او را با همان پرواز به سمت ترکیه دیپورت کردند.

این درحالی است که مدیر برنامه‌های اوسال با شرایطی مشابه این بازیکن، بدون مشکل وارد کشور شده است.

اوسال هم‌چنین طی روزهای گذشته مجوز کار خود را نیز از اداره اتباع وزارت کار، دریافت کرده بود.

بر اساس این گزارش، تلاش بی‌وقفه مسوولان باشگاه پرسپولیس برای حل این مشکل با اصرار عجیب یکی از مسوولان بخش روادید فرودگاه امام برای دیپورت اوسال، به جایی نرسید.

این درحالی است که مدیر ترمینال این فرودگاه با ابراز تعجب از این برخورد، اعلام کرد باشگاه پرسپولیس می‌تواند به خاطر این مسئله از مسببین این اتفاق شکایت کند.

هروه اوسال ساعت 5:30 صبح وارد فرودگاه امام شده بود که با جلوگیری از ورودش، درخواست مسوولان باشگاه پرسپولیس برای گرفتن مهلت تا ساعت 8 صبح برای حل این مشکل با آغاز به کار رسمی ادارات در کشور نیز مورد توجه قرار نگرفت.

در عین حال پس از دیپورت اوسال به ترکیه تماس مسوولان باشگاه پرسپولیس با کنسول ایران در ترکیه با هم‌کاری بسیار مناسب سفارت ایران در این کشور – علی‌رغم روز تعطیل کاری – مواجه شد اما عدم امکان قانونی خروج اوسال از فرودگاه ترکیه و ورودش به این کشور مانع حل این مشکل در ترکیه شد.

اوسال پس از دیپورت به کشور ترکیه از آن‌جا عازم بلژیک شده است تا با رفع مشکل روادیدش در سفارت ایران در بروکسل، مجددن عازم ایران شود.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , ,